نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رضا رشیدپور از بیمارستان مرخص شد + عکس
رضا رشیدپور ، بیماری رضا رشیدپور
رضا رشیدپور، تهیه کننده و مجری تلویزیون که به علت تنگی نفس در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده بود، امروز مرخص شد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395

حال رضا رشید پور روبه بهبود است

رضا رشیدپور نیمه شب گذشته در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد و پزشکان اورژانس بلافاصله نسبت به آغاز مداوای او اقدام کردند که خوشبختانه مشکل او جدی نبود.

رضا رشیدپور که به علت تنگی نفس بستری شده بود، با بهبود وضعیت سلامتی خود از بیمارستان مرخص شد.

روابط عمومی این مجری تلویزیونی در گفت وگویی علت بستری شدن او را تنگی نفس اعلام کرد و گفت:علت بروز این اتفاق فشار زیاد کاری بوده است. حال آقای رشیدپور بهتر است و از بیمارستان مرخص شده اند.

همچنین گروه برنامه «حالا خورشید» که این روزها رشیدپور تهیه کنندگی و اجرای آن را بر عهده دارد، با انتشار مطلبی از وضعیت بهبود او خبر داده و علت این بیماری را برونشیت وتنگی نفس اعلام کرده است.

رضا رشیدپور

حال رضا رشید پور خوب است

مطلب منتشر شده به شرح زیر است:

«گروه " حالا خورشید " ضمن تشکر از همه مردم ایران و کسانی که پیگیر بیماری رضا رشیدپور، تهیه کننده و مجری این برنامه بودند، اعلام می کند ایشان از نیمه شب گذشته به دلیل برونشیت و تنگی نفس در بیمارستان بستری شدند. اما هم اکنون به لطف دعای شما مردم عزیز، حال عمومی وی رو به بهبودی است.

رضا رشیدپور ، ترخیص رضا رشیدپور از بیمارستان

رضا رشیدپور از بیمارستان مرخص شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف