نمناک ورزشورزش درمانی بهبود سریع آسیب دیدگی شانه با ورزش
آسیب دیدگی شانه ، ورزش
به هنگام فعالیت های ورزشی مانند والیبال، فوتبال، اسکی و مانند اینها امکان صدمه دیدن بسیار است. یکی از شایع ترین صدمات در رفتگی شانه می باشد. روشهایی برای بهبودی سریعتر برای شما نوشته ایم.

بهبودی آسیب دیدگی شانه

در موارد شدید در رفتگی، عروق و اعصاب ناحیه نیز درگیر می شوند. علامت اصلی در رفتگی شانه شامل دردشانه و قسمت فوقانی بازو می شود که با حرکت تشدید می شود. حرکات زیر را می توانید پس از بهبود آسیب دیدگی انجام دهید تا دوره نقاهت خود را کوتاه کنید.
 

بهبود سریع آسیب دیدگی شانه با ورزش


 حرکت اول:
در مقابل چارچوب در بایستید و دست خود را به حال قائم نگه دارید. با پشت مچ دست خود به چارچوب در فشار وارد کنید و بکوشید دست خود را به سمت چارچوب فشار دهید. 5 ثانیه فشار را حفظ و سپس رها کنید. این حرکت را 10 مرتبه و 3 بار در روز تکرار کنید.

 حرکت دوم:
 همانند حرکت قبل در مقابل چارچوب بایستید. با این تفاوت که این بار جلوی مچ دست خود را به چارچوب چسبانده و سعی کنید با کف دست خود به آن فشار وارد کنید. 5 ثانیه در همین وضعیت بمانید. این حرکت را 10 مرتبه و 3 بار در روز انجام دهید.

 حرکت سوم:
یک بالش را بین سینه و بازوهایتان بگیرید و سعی کنید با بازوهایتان آن را به سمت سینه بفشارید. این فشار را برای 5 ثانیه حفظ کنید. این حرکت را نیز 10 مرتبه و 3 بار در روز انجام دهید.

بهبود سریع آسیب دیدگی شانه با ورزش

بهبود سریع آسیب دیدگی شانه با ورزش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم - م
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف