نمناک سرگرمیاتومبیل لذت رانندگی با بهترین خودرو الکتریکی دنیا + فیلم و عکس
بهترین خودرو ، بهترین خودرو مفهومی
در بهترین خودرو کوپه الکتریکی دو باتری توانمند به کار گرفته شده است که هر یک از آنها سیستم خنک کننده بهینه سازی شده مصرف هوا را شامل می شوند.

 بهترین خودرو مفهومی

در این خودرو کوپه الکتریکی دو باتری توانمند به کار گرفته شده است که هر یک از آنها سیستم خنک کننده بهینه سازی شده را به همراه دیگر فناروی های هوشمند و پیشرفته شامل می شود.

این خودرو نخستین بار در سپتامبر 2015 معرفی شده بود و آن زمان مدل ویژه ای از این محصول با نام «جی تی ترزوُر» به عنوان یک اتومبیل کاملا برقی در معرض دید عموم قرار گرفت که شکل ظاهری متفاوت و فناوری های به کار رفته در آن نشان داد این خودروساز فرانسوی برای محصولات آتی خود چه تصوراتی را در سر می پروراند.

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

 

«لائورِنس فن دِن آکِر» مدیر مرکز طراحی در شرکت رنو گفت:«لازم می دانم از هیئت داوران برای این انتخاب که باعث شد ما همچنان به دنبال توسعه استراتژی های طراحی باشیم، تشکر کنم. قدرت بالا، و لذت بالا از رانندگی با یک خودرو زیبا مجهز به آخرین فناوری ها که برای ترزور در نظر گرفته شده است می تواند در مدل های بعدی ما هم به همین شکل لحاظ شود. این اتفاق آغاز جدیدی در چرخه مدل های مفهومی شرکت رنو محسوب می شود».

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

 

خطوط به کار رفته در بدنه ترزور گرم هستند، طراحی آن بسیار زیبا و اصلاح شده است. بخش جلوی این خودرو صاف طراحی شده است و چراغ ها به شکل حرف C انگلیسی ارایه شده اند. در زمینه طراحی قرار شده است که ساختار اصلی مدل های آتی محصولات رنو از ترزوُر الهام بگیرند و البته فرم اصلی آنها روان تر و کامل تر باشد.

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

 

طراحی داخلی این خودرو مفهومی بر لذت هرچه بیشتر از رانندگی تاکید دارد و برای آن یک نمایشگ بزرگ لمسی در مقابل راننده در نظر گرفته شده است که همه اطلاعات روی آن منتشر می شوند. برای ساخت این سیستم رابط قابل تغییر بر اساس سلیقه سرنشینان که به اینترنت متصل می شود، بهترین مواد اولیه از جمله چوب و چرم طبیعی به کار رفته است. فضای داخلی مدل های آتی محصولات رنو از این طراحی الهام می گیرند و به عبارت دیگر می توان گفت سیستم داخلی خودروهای بعدی رنو به طور کامل اصلاح شده و فناوری های متصل به اینترنت را در اختیار سرنشینان قرار می دهد.

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

 

در این خودرو کوپه الکتریکی دو باتری توانمند به کار گرفته شده است که هر یک از آنها سیستم خنک کننده بهینه سازی شده مبتنی بر هندسه-متغیر مصرف هوا را شامل می شوند. این خودرو همچنین سیستم بازیابی انرژی ترمز و سیستم ذخیره سازی انرژی قابل شارژ (RESS) را در خود جا داده است که فناوری مذکور برای خودروهای مسابقه ای فرمول e مورد استفاده قرار می گیرد. باتری های این خودرو جدا از یکدیگر واقع شده اند و بر این اساس یکی از باتری ها در قسمت جلو و دیگری در قسمت عقب خودرو به کار رفته است تا وزن آنها به صورت متناسب تقسیم شود. سیستم کنترل چرخ عقب در این اتومبیل به گونه ای تعریف شده است که این اطمینان را حاصل می کند تا با مصرف مناسب انرژی، لذت رانندگی در جاده افزایش یابد.

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

 

«رِمی دپویکس» مدیر فستیوال جهانی اتومبیل در این خصوص توضیح داد:«هیئت داوران تصمیم گرفت به خاطر زیبایی، جذابیت و ظرافت به کار رفته این جایزه را به ترزوُر بدهد. این محصول یک خودرو مفهومی کامل محسوب می شود که به خاطر طراحی متفاوت و توجه ویژه به تمام جزییات به کار رفته در آن جایزه اصلی را از آن خود کرده است. این محصول نتیجه یک کار خلاقانه است که امیدواریم شرکت خودروسازی رنو در مدل های آتی خود از آن الهام بگیرد».

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

 

لازم به ذکر است از تاریخ اول تا پنجم فوریه 2015 ترزوُر رنو و دیگر خودروهای مفهومی برگزیده شده توسط هیئت داوران سی ودومین فستیوال جهانی اتومبیل در هتل اینولیدِس پاریس در معرض دید عموم قرار گرفتند.

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

بهترین خودرو

بهترین خودروی مفهومی

لذت رانندگی با بهترین خودرو الکتریکی دنیا + فیلم و عکس

لذت رانندگی با بهترین خودرو الکتریکی دنیا + فیلم و عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از موبنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف