نمناک ورزشفوتبال بهترین دروازه بانان برای تیم ملی از نظر کارشناس فوتبال
تیم ملی ، تیم ملی فوتبال ایران
کارشناس فوتبال ایران گفت: مظاهری و بیرانوند را آماده تر از بقیه می دانم، این موضوع را هم بدون تعصب و با کارشناسی فنی اعلام می کنم که این دو دروازه بان شرایط بهتری دارند و حقشان است که در درون دروازه تیم ملی بایستند.
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1395

بهترین دروازه بانان برای تیم ملی از نظر کارشناس فوتبال

منصور رشیدی درباره دروازه بانان دعوت شده به تیم ملی فوتبال گفت:از اینکه دروازه بانی مانند رشید مظاهری به تیم ملی دعوت شده بسیار خوشحالم چون او دروازه بان آینده داری است و در گذشته نیز از شاگردان خود من محسوب می شده ضمن اینکه در رقابتهای اخیر ذوب آهن بخصوص در دیدارهای آسیایی این تیم مظاهری بسیار عالی کار کرده است و به حق به اردوی تیم ملی دعوت شد.

 

دروازه بان ذوب آهن

وی ادامه داد:از سوی دیگر محمدرضا اخباری هماهنگی لازم را با خط دفاعی نداشت و معتقدم که او باید بهتر از اینها عمل کند. هرچند که او هم جوان و آینده دار است. همچنین بیرانوند دروازه بانی به شمار می رود که از امیدهای اصلی فوتبال ایران است و می توان حساب زیادی را روی وی باز کرد.

رشیدی گفت:علیرضا حقیقی هم دیگر گلر دعوت شده به تیم ملی است که ما آشنایی زیادی با او نداریم چرا که اخبار و فیلم های بازی های او خیلی در رسانه های ایران مورد انعکاس قرار نگرفته و از این لحاظ ما از وضعیت فنی و جسمانی او بی اطلاع هستیم. البته چون انتخاب شده این موضوع نشان می دهد که حتماً کی روش از وضعیت او مطلع است.

کارشناس فوتبال ایران درمورد شرایط حقیقی یادآور شد:این بازیکن 2 شب پیش در دیدار فینال جام حذفی پرتقال مقابل بنفیکا 6 گل دریافت کرد اما باز هم تاکید می کنم چون این بازی پخش نشد نمی توان اظهار نظر کرد که او روی گل ها مقصر بوده یا نه و یا اینکه وضعیت آمادگی اش به چه شکلی بوده است. البته حقیقی در تیم های امید و ملی از شاگردانم بوده و با او هم کار کرده ام. حقیقی بازیکنی است که اگر به درستی تمرین کند و بتواند خودش را روی فرم قرار دهد گلر خوبی است و می توان روی او هم حساب باز کرد.

 

علیرضا بیرانوند


وی ادامه داد:با همه این تفاسیر نظرم روی بیرانوند از سایر گلرها بیشتر مثبت است چون چندین سال با او کار کرده ام و حتی در آن سالهایی که او در رده سنی امید بود به استقلالی ها پیشنهاد دادم تا بیرانوند را جذب کنند و همان موقع گفتم می نویسم و تعهد می دهم که بیرانوند می تواند سالها دروازه استقلال را بیمه کند که این اتفاق محقق نشد. در واقع نمی دانم چه دست هایی در استقلال در کار است و آنها چه کار انجام می دهن و من از این موضوع بی خبرم.

رشیدی درباره اینکه در بین این 4 دروازه بان کدامیک باید گلر اول تیم ملی باشد، گفت:قطعاً هرکدام که آماده تر و بهتر است باید در چهارچوب دروازه قرار بگیرد اما من مظاهری و بیرانوند را آماده تر از بقیه می دانم، این موضوع را هم بدون تعصب و با کارشناسی فنی اعلام می کنم که این دو دروازه بان شرایط بهتری دارند و حقشان است که در درون دروازه تیم ملی بایستند. آنها در باشگاه هایشان نیز عالی عمل کرده اند.

وی گفت:شاید عدم اطلاع رسانی در مورد وضعیت حقیقی و پخش نشدن بازی های او در روندی که داشته تاثیر منفی ایجاد کرده و همین موضوع شاید او را از چهارچوب دروازه تیم ملی هم دور کند.

بهترین دروازه بانان برای تیم ملی از نظر کارشناس فوتبال

بهترین دروازه بانان برای تیم ملی از نظر کارشناس فوتبال
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
برگرفته از مشرق/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف