نمناک اخبارجامعه بهترین و بدترین رانندگان متعلق به کدام کشورها هستند؟
بهترین رانندگان دنیا ، رانندگی
به نظر شما کدام کشور ها بهترین و بدترین رانندگان را دارند؟در این گزارش بر حسب رای گیری درصد کشورهایی که بهترین و بدترین رانندگان را دارا هستند مشخص شده است.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1395

آمار بهترین و بدترین رانندگان کشورهای دنیا

آمار به دست آمده که در این مطلب ملاحظه می کنید درصد کشورهایی است که بهترین و بدترین رانندگان به آنها متعلق هستند.

بر اساس رای گیری که از بین 1000 راننده صورت ‏گرفته است ، مردم بریتانیا بعنوان بهترین رانندگان در اروپا شناخته شده اند. 65 درصد از افراد این رای گیری مردم بریتانیا را ‏بعنوان بهترین رانندگان اروپا انتخاب کرده اند ، بعد از آنها آلمانی ها ( 23 درصد ) و ایرلندی ها (24 درصد ) رده دوم و سوم را ‏دارند. هر چند این رای گیری بیشتر بین مردم بریتانیا صورت گرفته است شاید بتوان گفت آنها خود را بهترین رانندگان اروپا می ‏دانند. ‏ ‏ ‏ ‏ ‏

بهترین رانندگان دنیا

اما چیزی که در این رای گیری بین مردم بقیه کشورهای اروپایی یکسان است بدترین رانندگان هستند ، تقریبا نیمی از آنها معتقدند ‏بدترین رانندگی را مردم ایتالیا دارند ( 52 درصد ) ، به دنبال آنها فرانسوی ها ( 18 درصد ) و اسپانیایی ها ( 15 درصد ).‏ ‏ ‏ ‏ ‏

‏ اما بیشترین خلافی که رانندگان حین رانندگی انجام داده اندچه مواردی است ؟ تقریبا یک ششم بریتانیایی ها اعتراف کرده اند که ‏حین رانندگی غذا می خورند. هفت درصد رانندگانی که خانم هستند گفته اند که هنگام رانندگی آرایش کردند و 13 درصد مردان ‏هم گفته اند وقتی در حال رانندگی هستند مجله می خوانند یا در نقشه به دنبال آدرسی می گردند.

بهترین و بدترین رانندگان متعلق به کدام کشورها هستند؟

بهترین و بدترین رانندگان متعلق به کدام کشورها هستند؟
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از ساعت 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف