نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ترکیب رنگ های فوق العاه برای اتاق خواب
رنگ اتاق خواب ، طراحی داخلی
اگر در انتخاب رنگ اتاق خواب دچار سردرگمی شده اید و نمیدانید کدام ترکیب رنگ ها برای اتاق خواب مناسب است, ما بهترین رنگ ها را به شما معرفی میکنیم.

بهترین ترکیب رنگ ها برای اتاق خواب

برای انتخاب رنگ در اتاق خواب باید نخست سلیقه شخص در نظر گرفته شود. بیدار شدن فرد در اتاقی که به رنگ مورد علاقه اش طراحی شده است به او حس خوبی می دهد و به شخص برای شروع فعالیت روزمره انرژی بیشتری می دهد به همین منظور باید نکات زیر را مورد توجه قرار داد.

هماهنگ بودن رنگ هایی در دکوراسیون یکی از اصولی است که در طراحی داخلی خانه های امروزی به آن دقت زیادی می شود. اما بیشتر ما این هماهنگ بودن رنگ ها را به عنوان یک دست بودن رنگ ها تلقی می کنیم و آن وقت در و دیوار خانه را از یک یا در نهایت دو رنگ مشابه با هم می پوشانیم. برای همین است که خانه های خیلی از ما همیشه با یک رنگ شناخته می شوند. خانه فلان دوست یادآور رنگ سفید است و خانه آن یکی به رنگ قرمز. این مساله هماهنگ بودن رنگ ها و اشتباه یک دستی آنها، خودش را در فضای اتاق خواب بیشتر نشان می دهد، جایی که برای حفظ آرامش و سکون آن ما ناخودآگاه رنگ های همخوان و ملایم را انتخاب می کنیم. اگر بگوییم این یکی از بزرگ ترین خطاهای چیدمان و طراحی داخلی است قبول می کنید؟

رنگ اتاق خواب

زیباترین رنگ برای اتاق خواب


در نگاه طراحان داخلی هماهنگ بودن رنگ ها یعنی به کار بردن ترکیب رنگ های درست. خواه هر تعداد رنگی که باشد. نه استفاده از تک رنگ ها! با این اوصاف اگر هنوز برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب آستین بالا نزده اید و قصد خرید روتختی و پرده و باقی لوازم اتاق خواب را دارید، بد نیست به گالری ترکیب رنگ های پیشنهادی که در تصاویر قرار دارد هم نگاهی بیندازید.

 

رنگ اتاق خواب

اتاق خواب رنگ سبز

رنگ اتاق خواب

اتاق خواب رنگ قهوه ای

رنگ اتاق خواب

بهترین رنگ اتاق خواب

ترکیب رنگ های فوق العاه برای اتاق خواب

ترکیب رنگ های فوق العاه برای اتاق خواب
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از آخرین خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف