نمناک سرگرمیآیا میدانید بهترین زیر ساخت ها متعلق به کدام شهرهای دنیاست؟
زیر ساخت ها ، بهترین زیر ساخت ها
در یک نظرسنجی درباره کیفیت زندگی در سال 2017، شهرهایی از دنیا معرفی شده اند که از نظر کیفیت خدمات زیر ساختی در جمع بهترین ها هستند.

کدام شهرها بهترین زیر ساخت ها را دارند

برخی از شهرهای دنیا از نظر پیشرفت در همه زمینه مقام اول را دارند و همین عاملی برای پیشرفت آنها در زمینه های دیگر است . زیر ساخت ها در برخی از شهرهای دنیا حرف اول را میزنند و میتوان گفت بهترین زیر ساخت ها متعلق به این شهرها است.

برخی از شهرهای پیشرو در جهان بابت ترافیک های سنگین توام با راهبندان و قطارهای (مترو_ترن_اتوبوس) با تاخیر خود مشهور هستند و این دقیقا در شرایطی است که سیستم حمل و نقل در بعضی دیگر از این شهرها مانند ساعت ، صحیح و دقیق کار می کند.

با این وصف آیا می دانید کدام شهرها از بهترین زیرساخت ها بهره می برند؟

بیزنس اینسایدر دراین باره نوشته است؛ بر اساس گزارش منتشر شده درباره کیفیت زندگی در سال 2017 از طرف موسسه مشاوره مرسر شهرهایی که به لحاظ کیفیت خدمات زیر ساختی در جمع بهترین ها هستند معرفی شده اند.

این رنکینگ بر اساس حمل و نقل عمومی، تراکم ترافیک، طیف وسیع پروازهای بین المللی ازفرودگاه های محلی، برق، آب در دسترس، تلفن و خدمات پست الکترونیک مشخص شده است.

در این لیست می توانید به بهترین خدمات زیر ساختی در 21 شهر دنیا نگاهی بیاندازید و ببینید چطور این خدمات در مناطق مختلف دنیا ارائه می شوند.

بهترین زیر ساخت ها در 21 شهر دنیا

 
بهترین زیر ساخت ها

شهرهایی که بهترین زیر ساخت ها را دارند

بهترین زیر ساخت ها

شهرهایی که بهترین زیر ساخت ها را دارند

بهترین زیر ساخت ها متعلق به کدام شهرهای دنیاست؟

بهترین زیر ساخت ها متعلق به کدام شهرهای دنیاست؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف