نمناک ورزشگوناگون جایزه بهترین مربی تکواندوی جهان به رضا مهماندوست رسید
بهترین مربی تکواندو ، مراسم بهترین های تکواندو جهان در سال ۲۰۱۶ در باکو
رضا مهماندوست به عنوان بهترین مربی تکواندو جهان در مراسم انتخاب بهترین های تکواندوی جهان در سال 2016 که در باکو برگزار شد انتخاب شدند.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395

بهترین مربی تکواندوی جهان

مراسم بهترین های تکواندو جهان در سال 2016 در باکو برگزار شد و طی آن سرمربی ایرانی تیم ملی آذربایجان به عنوان بهترین مربی جهان انتخاب و معرفی شد.

سومین دوره مراسم انتخاب و معرفی بهترین های جهان معروف به «گالا»ی تکواندو یکشنبه شب در هتل «کمپنیسکی» شهر باکو برگزار شد و طی آن بهترین های تکواندو در سالی 2016 انتخاب و معرفی شدند.

در این مراسم رضا مهماندوست سرمربی ایرانی تیم ملی آذربایجان به عنوان بهترین مربی سال انتخاب و معرفی شد. این برای چهارمین بار بود که این مربی چنین عنوان با ارزشی را کسب می کرد. مهماندوست دوبار در سالهای 2010 و 2011 به همراه تیم ملی ایران و یک بار هم در سال 2015 به عنوان بهترین مربی جهان انتخاب شده بود.

در بخش تکواندوکاران و در بخش دختران «جید جونز» و در بخش مردان «ابوغاوش» از کشور اردن که به عنوان پدیده المپیک معرفی شده بود در پایان سال 2016 به عنوان برترین تکواندوکار انتخاب و معرفی شدند. 

بهترین مربی تکواندو

بهترین مربی تکواندوی جهان

جایزه بهترین مربی تکواندوی جهان به رضا مهماندوست رسید

جایزه بهترین مربی تکواندوی جهان به رضا مهماندوست رسید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف