نمناک اخبارفرهنگ و هنر بهترین های تلویزیون در نوروز 92 معرفی شدند
نوروز 92 با برنامه های متنوعی همراه بود. ظهر امروز در ساختمان شهید آوینی سازمان صدا و سیما مراسم تجلیل از برنامه سازان برتر تلویزون در نوروز 92 برگزار شد. مجموعه پایتخت2، کلاه قرمزی92، مجموعه آب پریا مورد تقدیر قرار گرفتند.
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1392

'مراسم تجلیل از برنامه سازان برتر تلویزیون در نوروز 92 بعد از ظهر امروز -4 اردیبهشت- در ساختمان شهید آوینی سازمان صداوسیما برگزار شد.
در این مراسم از سازندگان مجموعه پایتخت 2 و آب پریا به عنوان مجموعه های برتر سیما تجلیل شد. همچنین احسان علیخانی به عنوان بهترین مجری برنامه های نوروز 92 انتخاب شد.
کلاه قرمزی 92 و برنامه فیتیله ای ها نیز به عنوان بهترین برنامه های ویژه کودک در نوروز 92 شناخته شدند. عوامل سازنده مسابقه تلویزیونی کلید نیز به همراه عوامل برنامه خط مقدم هنر ویژه راهیان نور قدردانی شدند.
در این برنامه مرضیه برومند کارگردان مجموعه تلویزیونی آب پریا خطاب به ضرغامی گفت:امروز تعداد مخاطبان تلویزیون کم شده است و بخشی از مخاطبان سابق تلویزیون به تماشای سریال های ترکیه ای که از ماهواره ها پخش می شوند، شده اند.
وی ادامه داد:این سریال ها به شدت سطحی هستند و نه محتوای خوبی دارند و نه ساختار درستی. اگر شما مدیران تلویزیون به ما برنامه سازان اعتماد کنید و از ما حمایت کنید، خواهید دید که چطور مخاطبان به سمت تلویزیون داخلی سرازیر می شوند.
برومند گفت:شما به ما برنامه سازان پر و بال بدهید و آن وقت ببینید که ما چه می کنیم و چطور مخاطب را جذب تلویزیون می کنیم.
در این مراسم همچنین دارابی با ارائه گزارشی از عملکرد تلویزیون در نوروز 92 گفت:تغییر در جدول پخش تلویزیون مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و امیدوارم امسال تولیدات تلویزیون کیفی تر شوند.
وی همچنین مجموعه کلاه قرمزی 92 را به عنوان یک مجموعه موفق نام برد و تصریح کرد:تمام عروسک های این برنامه جذاب بودند البته فامیل دور گوی سبقت را از سایرین ربود.
وی همچنین گفت:سریال پایتخت 2 توانست مخاطبان بیشتری از سری اول جذب کند و سازندگان باید خود را برای ساخت سری سوم آن آماده کنند.'

بهترین های تلویزیون در نوروز 92 معرفی شدند

بهترین های تلویزیون در نوروز 92 معرفی شدند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از afkarnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف