نمناک ورزشگوناگون حریف بهداد سلیمی در المپیک ریو دوپینگی شد!
بهداد سلیمی ، روسلان آلبگوف
بهداد سلیمی وزنه بردار سنگین وزن کشورمان با محرومیت وزنه بردار روسیه از المپیک شانس اول رسیدن به قهرمانی و طلای المپیک را دارد.
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1395
بازدید : 2,749 نفر

حریف دوپینگی بهداد سلیمی

رقیب روسی بهداد سلیمی به دلیل ارتکاب به دوپینگ از حضور در المپیک ریو محروم شد. این خبر نشان دهنده افزایش شانس بهداد سلیمی برای دستیابی به طلای المپیک است.

بهداد سلیمی

دوپینگ روسلان آلبگوف

سایت های روسی از محرومیت روسلان آلبگوف، ملی پوش سنگین وزن وزنه برداری روسیه از حضور در رقابت های المپیک 2016 خبر دادند.

دوپینگ المپیک 2012 لندن روسلان آلبگوف، ملی پوش دسته فوق سنگین روسیه پس از آزمایش مجدد مثبت بوده و بر این اساس این ورزشکار از بازی های المپیک ریو محروم می شود.

البته رییس فدراسیون وزنه برداری روسیه این خبر را تایید نکرده است و اعلام کرده که هنوز اطلاعاتی در این باره کسب نکرده اند.

پس از لوچف، این دومین وزنه بردار سنگین وزن روسیه است که از المپیک ریو محروم می شود تا شانس بهداد سلیمی برای قهرمانی در المپیک بیش از هر زمانی بیشتر شود.

با این شرایط اگر بهادر مولایی هم در ترکیب تیم ملی وزنه برداری ایران قرار می گرفت او هم می توانست شانس مدال داشته باشد، اما از ترکیب تیم ملی خارج شد و پس از تصادفی که داشت حالا در بیمارستان به سر می برد.

حریف بهداد سلیمی در المپیک ریو دوپینگی شد!

حریف بهداد سلیمی در المپیک ریو دوپینگی شد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف