نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بهرام افشاری از علی البدل تا پایتخت 5
بهرام افشاری ، بازیگر تئاتر
بهرام افشاری بازیگر سریال علی البدل از نقشش در این سریال توضیح داد و همینطور اعلام کرد در پایتخت 5 هم بازی میکند.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1396

بهرام افشاری در پایتخت 5 بازی میکند

بهرام افشاری در بین بازیگران ایرانی قد بلندترین است و به نظر خودش این قد بلند برای وی یک امتیاز محسوب می گردد.«اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک بدنی را یک امتیاز می دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال ها و سریال ها باشم. بیشتر به درد نقش های خاص و تجربه های خاص می خورم که متفاوت تر از کارهای عامیانه است.»

بهرام افشاری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در خصوص چگونگی انتخاب نقش در علی البدل گفت:بیشتر در زمینه تئاتر کار کردم. همیشه با خودم گفته بودم، اگر قرار شد در تلویزیون کاری انجام دهم، با یک گروه خوب کارم را شروع کنم. در سریال علی البدل این اتفاق افتاد؛ همه عوامل حرفه ای بودند. هیجان همکاری با سیروس مقدم برای من، بعد از «پایتخت» به وجود آمد. امیدوارم با بازی در سریال «پایتخت 5» هم بتوانم اتفاق خوبی را رقم بزنم.

بهرام افشاری

بهرام افشاری در علی البدل

 وی افزود:سعی کردم بازی ام در این سریال، نسبت به دیگر نقش هایم متفاوت باشد. به همین منظور ، از لهجه مادری ام در سریال «علی البدل» استفاده کردم. من خودم همدانی هستم و همیشه دنبال این بودم از این لهجه استفاده کنم.
  
بازیگر فیلم سینمایی« لانتوری» در خصوص اولویت خود برای پذیرش یک نقش عنوان کرد:اولویت من ویژگیهای نقش و عوامل حرفه ای کار است؛ البته من دو سالی است که در تئاتر گزیده کار شدم. بیشتر خودم می نویسم و طرح های خودم را اجرا می کنم. همچنین در سینما سال گذشته «کارگر ساده نیازمندیم» را برای جشنواره فجر داشتم. خوشبختانه مردم و منتقدان نقش را دوست داشتند.
 
بازیگر سریال علی البدل در خصوص افرادی که ره صد ساله را یک شبه طی می کنند، اظهار داشت :من جزو این افراد نیستم؛ چرا که من از 16سالگی در صحنه تئاتر فعالیت می کنم. در این مدت تلاش کردم آرام آرام به موفقیت دست پیدا کنم. از طرفی شانس برای دیده شدن مهم است؛ البته برای دیده شدن نبوغ و پشتکار هم لازم است. این دو عامل خیلی تاثیرگذار هستند. اما شانس هم مهم است؛ چرا که جوانان زیادی بودند که نبوغ و پشتکار داشتند اما شانس شامل حال آنها نشد و منزوی شدند.
  
وی ادامه داد:باید یادمان باشد شانس برای کسی است که تا آخرین لحظه تلاش می کند و من سعی کردم، تلاش کنم و برای پلان پلان بازی ام در کمال احترام به بازیگر مقابل جنگیدم تا فردا افسوس نخورم. کارنامه من محترم است و به آن احترام می گذارم.
 
افشاری خاطرنشان کرد:این اولین حضور حرفه ای من در تلویزیون بود که هر شب پخش شد و مخاطب زیادی داشت. بعد از بازی در سریال علی البدل یکباره میلیون ها نفر من را در این نقش دیده اند و شناختند. بازی در تلویزیون برای یک بازیگر، فرصتی برای گسترش فضای مخاطبان است.

بهرام افشاری از علی البدل تا پایتخت 5

بهرام افشاری از علی البدل تا پایتخت 5
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف