نمناک فرهنگ و هنرچهره ها “بهرام رادان” و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟
بهرام رادان ، بازیگر ایرانی
صدا و سیما دو قسمت از برنامه خندوانه را که مربوط به حضور “بهرام رادان” و صادقی دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون را متوقف کرد.
بازدید : 15,191 نفر

قسمت هایی از برنامه خندوانه که مربوط به حضور بهرام رادان و قطب الدین صادقی بود اجازه پخش داده نشد.

به دو قسمت از برنامه خندوانه که با حضور دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون ضبط شده، اجازه پخش داده نشده است. بهرام رادان و قطب الدین صادقی از جمله چهره هایی هستند که مدیران تلویزیون اجازه پخش برنامه های مربوط به آن دو را نداده اند.


بازیگر ایرانی

عدم اجازه پخش برنامه مربوط به بهرام رادان در حالی صورت گرفته که تصویر وی در تیزرهای تلویزیونی فیلم روی پرده «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) نیز حذف شدند. البته می توان دلیل این مسئله را حدس زد و آن را ناشی از مطلبی منتسب به رادان دانست که چندی قبل این بازیگر در واکنش به آزادی ازدواج همجنس گرایان در آمریکا توئیت کرد. هر چند این مطلب، با واکنش های تندی مواجه شد که در نهایت او را ناگزیر به انتشار یک متن عذرخواهی کرد، اما به نظر می رسد تلویزیون فعلاً روی این بازیگر ستاره سینما نظر مساعدی ندارد.
 خندوانه
علت عدم پخش برنامه مربوط به قطب الدین صادقی اما مشخص نیست. به ویژه آنکه او در سریال در حال تولید «معمای شاه» (محمدرضا ورزی) نیز بازی دارد؛ مجموعه ای که قرار است نیمه دوم امسال روی آنتن رود.

بهرام رادان و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟

“بهرام رادان” و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 47
برگرفته از ستاره ها - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 38 9
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف