نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون بهروز رهبری فر و ماجرای کتک خوردن پسر علی پروین
بهروز رهبری فر ، علی پروین
بهروز رهبری فر بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس که دارای رکورد بیشترین قهرمانی در مسابقات لیگ برتر است خاطرات جلبی از دوران ورزشی خود درمورد عابدزاده و کتک خوردن پسر علی پروین می گوید.
بهروز رهبری فرد از آن دسته بازیکنان پرسپولیسی بود که با رفتن علی پروین از این تیم،باشگاه محبوب خود را ترک کرده و به تیم پاس پیوست و تنها گلی که او که برای پاس تهران به ثمر رساند ، مقابل پرسپولیس و از روی نقطه ی پنالتی بود.
 
بهروز رهبری فر
 
بهروز رهبری فرد متولد 1351به تازگی صاحب فرزند دیگری شده و هدیه بزرگی از خداوند گرفته است. فرزند دوم بهروز، دختری زیبا به نام آرالیاست.وی در مورد این نام سخت می گوید:نه اینکه از بچگی در نیاوران بزرگ شدم و در پاریس تحصیل کردم، اسم دخترم را این طور گذاشتم که به کلاسم بخورد!
 
بهروز کلاً اهل شوخی و خنده است. با او که باشید، از خنده دل درد می گیرید از بس روحیه اش بالاست. رهبری فرد برنامه 91 را ندیده بود اما ماجرای نظرسنجی را می دانست و گفت:حق علی کریمی بود محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس شود. او پسر خوبی است اما نمی تواند حرف های دلش را به خوبی به زبان بیاورد و این موضوع، تنها نقطه ضعف علی است. اصلاً حق هر 5 نفر بود.
 
بهروز رهبری فر
 
ما هم که کشک هستیم! ولی من اگر می خواستم در این نظرسنجی شرکت کنم، به احمدرضا عابدزاده رأی می دادم. او که با کسب 6 قهرمانی، همچنان پرافتخارترین بازیکن پرسپولیس به شمار می رود، برای انتخابش، دلیل داشت:احمدرضا کاپیتان همه ما بود. کسی را سراغ ندارم که عابدزاده را دوست نداشته باشد. قوت قلب همه مان بود، بعد از مرحوم حجازی تا ظهور عابدزاده، هیچ دروازه بان مطمئنی به تیم ملی نرسید، بعد از عابدزاده هم می بینید که همه نام ها زیر سایه اش هستند.
رهبری فرد در مورد محبوبیت بالای عابدزاده در میان مردم می گوید:محبوبیت عابدزاده روی سکوهای ورزشگاه وحشتناک بود. طوری مردم تشویقش می کردند که سقف رختکن پرسپولیس زیر پای هواداران می لرزید. ما با شعار عابدزاده، عابدزاده از پله های ورزشگاه بالا می آمدیم و به زمین می رفتیم. این محبوبیت، الکی به دست نیامد، عابدزاده برای همه پرسپولیسی ها زحمت کشید اما چون علی کریمی به تازگی فوتبالش را به اتمام رسانده، بیشتر رأی آورد.
البته کریمی نسبت به دایی، باقری و مهدوی کیا بیشتر در پرسپولیس ماند و طبیعی است که محبوب تر هم باشد.» بهروز در نهایت یک خاطره بامزه هم تعریف کرد تا با خنده، تماس را قطع کنیم:عابدزاده از علی پروین هم محبوب تر بود. یک بار پروین داشت خاطره تعریف می کرد، حواسش نبود که ما هم مشغول شنیدن آن هستیم. پروین گفت محمد، پسرش وقتی بچه بود، به او تکه کاغذی داده تا از عابدزاده امضا بگیرد. علی آقا هم افتاده به جان محمد و تا می خورد، کتکش زده بود! بله، عابدزاده اینطوری محبوب بود.

بهروز رهبری فر و ماجرای کتک خوردن پسر علی پروین

بهروز رهبری فر و ماجرای کتک خوردن پسر علی پروین
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 120
برگرفته از خبر ورزشی-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 106 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف