نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خوانندگی بهزاد خداویسی در خندوانه + عکس
بهزاد خداویسی ، برنامه خندوانه
شب گذشته 25 اردیبهشت 96 بهزاد خداویسی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1396

بهزاد خداویسی مهمان برنامه خندوانه شد

شامگاه دوشنبه 25 اردیبهشت 96 برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. بهزاد خداویسی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.

شعر خوانی بهزاد خداویسی در خندوانه

در ابتدای برنامه رامبد جوان از بهزاد خداویسی خواست که برای آنها یک تصویرسازی انجام دهد که این بازیگر تلویزیون یک شعر زیبا از سهراب سپهری را خواند.

رامبد جوان از بهزاد خداویسی پرسید مشغول چه کاری هستی و چرا اینقدر کم کاری؟ بهزاد خداویسی گفت:من مدتی در سفر بودم و گاهگاهی به ایران سفر میکردم و در زمانی که به ایرانن می آمدم فیلم بازی میکردم اما متاسفانه وقتی در ایران هم بودم گمان میکردند که نیستم و سراغم نمی آمدند. در چند سال اخیر چند فیلمنامه نوشته ام و فیلم های کوتاهی ساخته ام که در جشنواره های متعددی هم حضور داشتند.

رامبد جوان درباره بچه های بهزاد خداویسی پرسید که گفت:دخترم درسش تمام شده و در حال حاضر مطب دندانپزشکی دارد و پسرم دانشجوی دندانپزشکی ترم 4 است .

بهزاد خداویسی بازیگر سینما و تلویزیون درباره زبان فرانسوی گفت:من به زبان فرانسوی مسلط هستم اما این زبان بسیار سخت است و املای خیلی سختی دارد ، وقتی بچه هایمم کنارم باشند کمتر اجازه میدهند که فرانسوی صحبت کنم و در ادامه جمله ای به زبان فرانسوی برای بچه هایش گفت.

رامبد جوان از مهمان برنامه پرسید در تهران به دنیا آمدی؟ بهزاد خداویسی گفت:بله در تهران متولد شدم و هنوز هم خانه پدری ام را در تهران داریم و هر وقت دلتنگشان میشوم به آنجا سر میزنم .

بهزاد خداویسی در خندوانه

بهزاد خداویسی در برنامه خندوانه

خواننده شدن بهزاد خداویسی در خندوانه

در این بخش از برنامه بهزاد خداویسی "ترانه شب به گلستان تنها ... منتظرت بودم...." را خواند .

رامبد جوان در ادامه این گفتگو پرسید بهزاد گریه میکنی ؟ مهمان برنامه گفت بله خیلی زیاد ، هر وقت احساساتی شوم گریه میکنم که رامبد هم در تکمیل این گفتگو گفت من هم خیلی گریه میکنم و هروقت غصه دار شوم و دلم بگیرد گریه میکنم.

خداویسی درباره اینکه با چه چیزی حالش را خوب میکند گفت:حالم را با تئاتر دیدن ، موسیقی و کوهنوردی خوب میکنم و در برنامه خندوانه قول داد که یک روز در یک مکان عمومی بنشیند و کتاب هایی را به مردم هدیه بدهد و با خواندن یک غزل از برنامه خداحافظی کرد.

خوانندگی بهزاد خداویسی در خندوانه + عکس

خوانندگی بهزاد خداویسی در خندوانه + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف