نمناک اخبارجامعه این فیلم لحظه سرقت “بهمن ورمزیار” از طلافروشی است؟
بهمن ورمزیار ، سرقت مسلحانه طلافروشی همدان
ویدئویی از لحظه سرقت از یک طلافروشی در فضای مجازی منتشر شده است که گفته میشود مربوط به سرقت مسلحانه توسط “بهمن ورمزیار” و همدستانش در همدان می باشد که این ادعا تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397

فیلم لحظه سرقت مسلحانه بهمن ورمزیار از طلافروشی همدان صحت ندارد؟

صبح امروز فیلمی از صحنه سرقت از یک طلافروشی در شبکه های مجازی و شبکه خبر منتشر شده بود که گفته می شد این سرقت در همدان و از سوی بهمن ورمزیار همان جوان اعدامی صورت گرفته است.

پیگیری خبرنگار پس از انتشار این فیلم معلوم کرد که این دزدی در اصفهان صورت گرفته است و هیچ ارتباطی به پرونده بهمن ورمزیار ندارد.
پس از انتشار این فیلم در رکنا کاربران در تماس هایی اعلام کردند فیلم سرقت مسلحانه در همدان که در آن جوان همدانی اعدام شده است متمایز بوده است.
از این رو خبرنگار رکنا با پیگیری های میدانی پی برد که در دزدی مسلحانه همدان دزدان 2 جوان موتورسوار بودند که بهمن با کلاشینکف داخل طلافروشی رفته و یک تیر به سقف شلیک کرده و اصلاً تخریبی در ویترین مغازه صورت نگرفته و برخلاف این فیلم که دزدان 3 نفر هستند و تفنگشان وینچستر است آنها دو نفر با تفنگ کلاش بوده اند!
بنا به این گزارش، پس از رفع مشکل قضایی این پرونده، حکم اعدام بهمن ورمزیار بامداد دیروز (چهارشنبه) - 29 فروردین - انجام شد. 

تکذیب فیلم سرقت مسلحانه بهمن ورمزیار از طلافروشی

این فیلم لحظه سرقت “بهمن ورمزیار” از طلافروشی است؟
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 16
برگرفته از رکنا، آپارات - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف