نمناک اخبارورزشی چرا بهنام برزای از استقلال جدا شد؟
بهنام برزای ، استقلال
بهنام برزای پس از اینکه از تیم محبوبش استقلال جدا شد گفت: متأسفم و از هواداران می خواهم که مرا ببخشند.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1397

جدایی بهنام برزای از استقلال و پیوستن به صنعت نفت آبادان

بازیکن خوزستانی (اهل بهبهان) که تکنیکی و گلزن بود و در لیگ شانزدهم با گل هایش امتیازات حساسی را برای آبی پوشان گرفت نتوانست با معیار های داش علی منصور جور شده و خواسته هایش را اجرا کند.

او در همان تابستان 96 خاطرنشان کرد از تیم های لیگ برتر پیشنهادات زیادی دارد ولی در ایران به تیمی غیر از استقلال نمی رود! او راهی اروپا شد و در یونان و سوئد دنبال تیم گشت. تیم های دسته برتری او را نمی خواستند و سراغ دسته یکی ها هم رفت ولی باز هم نتوانست تیمی برای خود دست و پا کند.

بهنام برزای

خداحافظی بهنام برزای از استقلال 

البته برزای در همان برهه دلیل این نخواستن را باشگاه های مربوطه عنوان نکرد بلکه گفت:به دلیل دستمزد کمی که به او پیشنهاد می شود نمی خواهد قرارداد ببندد. این ماجرا تا جایی پیش رفت که لیگ برتر هفدهم استارت و کار منصوریان با جدول رده بندی و مسابقات این قدر گره خورد که استقلال را به رده شانزدهم و انتهای جدول رساند.

با ورود شفر به یک باره نام برزای بر سرزبان ها افتاد و یکی از شروط سرمربی تازه وارد برای عقد قرارداد با استقلال عنوان و در نهایت هم عملی شد تا برزای از مهرماه سال 96 به تمرینات برگردد، اما این بازگشت چیزی نبود که انتظار می رفت. شفر طوری از برزای و بودنش در استقلالی که هدایتش را در دست گرفته بود حرف می زد که همه منتظر بازی اش در ترکیب اصلی بودند، اما او در همه این مدت تنها 5 دیدار و فقط یک بازی را 90 دقیقه در میدان بود؛ مسابقه با پارس جنوبی جم که تنها گلش در لیگ گذشته را هم در همان دیدار به ثمر رساند.

بهنام برزای

علت جدایی بهنام برزای از استقلال

با پایان یافتن لیگ او کم کم متوجه شد بازیکنی نیست که شفر درباره اش برای فصل هجدهم نظر داشته باشد از این رو وقتی در این باره با باشگاه حرف زد نامه جدایی اش را به دستش دادند.

برزای در این باره گفت:«از اینکه نتوانستم بازیکنی که استقلال می خواهد باشم متأسفم و از هواداران می خواهم که مرا ببخشند. هر جا باشم آرزویم موفقیت استقلال است و به انتظار دیدن سربلندی تیم محبوبم می مانم».

بهنام برزای در تمرینات صنعت نفت آبادان

بهنام برزای مهاجم خوزستانی فصل قبل استقلال باز هم به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.

بهنام برزای

بازگشت مهاجم استقلال به آبادان 

تمرینات تیم صنعت نفت در بروجرد دنبال می شود و بهنام برزای ششمین خرید لیگ برتری طلایی پوشان در تمرین امروز شرکت کرده است.

بهنام برزای از استقلال جدا شد

چرا بهنام برزای از استقلال جدا شد؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبر ورزشی / ورزش سه /
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف