بهنام صفوی

بهنام صفوی درانتظار دریافت دعوتنامه از بیمارستان هانوفر

تاریخ انتشار : 2 تیر 1396کد مطلب : 51687زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از تشدید بیماری بهنام صفوی خواننده جوان کشورمان این هنرمند عرصه موسیقی برای سفر به آلمان و انجام عمل جراحی منتظر دریافت دعوتنامه از بیمارستان هانوفر است.

بهنام صفوی درانتظار دریافت دعوتنامه برای سفر به آلمان

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان سالهاست که درگیر بیماری است . بیماری این هنرمند کشورمان چندی پیش و بعد از یک تشنج عود کرد و قرار است برای انجام عمل جراحی راهی آلمان شود تا پروفسور سمیعی عمل جراحی را روی او انجام دهد. بهنام صفوی در یک گفتگو در خصوص تشدید دوباره بیماری خود گفت:این مسئله واقعیت دارد و من در یکی از اجرا هایم که حدود 10 روز پیش بود، گفته بودم که متاسفانه به دلیل تشنج شدیدی که چند وقت پیش داشتم، تومور مغزیمن به علت بد خیم بودنش، دوباره رشد کرده است و باید فوری برای درمان کامل به آلمان بروم ولی زمان دقیق آن مشخص نیست.

وی ادامه داد:طی روز های آینده حتما باید در بیمارستان بستری شوم و زیر نظر پروفسور مجید سمیعی تحت عمل جراحی مجدد قرار بگیرم.

انتظار بهنام صفوی برای دریافت دعوت نامه از بیمارستان هانوفر

مدیر برنامه های بهنام صفوی با اشاره به انتظار بهنام صفوی برای دریافت دعوت نامه از بیمارستان هانوفر جهت سفر به آلمان و انجام جراحی مغز، از انتشار قطعه جدید " حواست نیست" در چند روز آینده خبر داد.
رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی گفت:در حال حاضر در زمانی هستیم که پزشک معالج بهنام صفوی در تعطیلات به سر می برد و منتظر دعوت نامه از بیمارستان هانوفر هستیم تا بعد از آن بهنام صفوی به سفارت برود و کارهایش را انجام دهد.

وی افزود:فکر می کنم حداقل 20 روز فرصت لازم است تا دعوت نامه ارسال شود و بهنام برای انجام کارهای سفر خود اقدامات لازم را انجام دهد.

بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ

فوادیان تصریح کرد:براساس صحبت های انجام شده، قرار است تیم جراحی پروفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان که یک مرکز تخصصی جراحی مغز محسوب می شود، این خواننده موسیقی پاپ را عمل کنند.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:حال بهنام صفوی در شرایط کنونی خوب است، اما به طور موقت اجراهایمان را تعطیل کرده ایم تا به شرایط مناسبی دست پیدا کنیم و پس از بازگشت بهنام از سفر، دوباره برنامه هایمان را آغاز کنیم.

مدیر برنامه های بهنام صفوی توضیح داد:همچنین در چند روز آینده و با دریافت مجوز لازم، تک قطعه ای جدید با صدای بهنام صفوی با عنوان "حواست نیست" منتشر می شود که اثر بسیار زیبایی است و به امید خدا پیش از سفر به آلمان، این قطعه منتشر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد:قطعه "حواست نیست" اثر بسیار متفاوتی در میان دیگر آثار بهنام صفوی به شمار می رود و آهنگسازی و تنظیم این قطعه را خودش انجام داده و حسین غیاثی نیز ترانه این اثر را سروده است. این قطعه فضایی عاشقانه دارد و تلفیقی است به گونه ای که سبک آن، به طور مطلق پاپ نیست و اگر شرایط مساعد باشد، شاید قبل از سفر به آلمان برای این قطعه کلیپ هم بسازیم.

بهنام صفوی درانتظار دریافت دعوتنامه از بیمارستان هانوفر

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
برچسب :
وبگردی