بهنام صفوی

“بهنام صفوی” از بیماری سرطان تا قطعه خدا در خندوانه+ فیلم

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395کد مطلب : 35486تعداد نظرات : 2 نظر
شب گذشته برنامه خندوانه میزبان “بهنام صفوی” بود، این خواننده سرشناس کشورمان که درگیر بیماری سرطان است در این برنامه از مراحل بیماری اش سخن گفت و قطعاتی را اجرا کرد.

بهنام صفوی در برنامه خندوانه

خندوانه شب گذشته میزبان جمعی از بهبودیافتگان سرطانی بود و بهنام صفوی خواننده پاپ که درگیر بیماری سرطان است، به عنوان یکی از مهمانان ویژه در این برنامه حضور یافت.

صفوی پس از تبریک روز پزشک، قطعه آرامش را برای شروع خواند.

در ادامه صفوی ضمن تعریف خاطره ای از پدربزرگش اظهار داشت:آدم خاطره بازی هستم و از دیدن عکس هایم و مرور خاطرات لذت می برم.

بهنام صفوی

اجرای بهنام صفوی در خندوانه


صفوی در خصوص وضعیت جسمانی امروز خود عنوان کرد:حالم این روزها خوب است. دوره دوم شیمی درمانی را سپری می کنم. خدا را شکر چاشنی روحیه را دارم. حتی با امید توانستم دوره سخت پرتودرمانی را سپری کنم.

صفوی نظر خود را درباره بیماری سرطان اینگونه بیان کرد:به نظر من سرطان یک مفهوم ساختگی در ذهن ماست. من فکر می کنم علی رغم سختی که سرطان دارد، خیلی راحت می توان با آن برخورد کرد.

وی ادامه داد:برای پایان برنامه قطعه «خدا» را برایتان اجرا می کنم. زمان ساخت آن، در دوره سخت بیماری بودم که با این موسیقی امید بخش، دوره درمانم بهتر سپری شد.

صفوی در پایان آرزوی سلامتی، شادی و آرامش برای همه مردم ایران داشت.
 

بهنام صفوی از بیماری سرطان تا قطعه خدا در خندوانه+ فیلم

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
برگرفته از آفتاب آپارا ت - / ک
2 نظر به ثبت رسیده است
گماری1395-06-02
ازبرنامه خندوانه بخاطر دعوت از بهنام عزیزم تشکر میکنم واز خدا می خوام بهنام را شفا بده وایمان دارم که خداکمک می کنه و بهنام سرطات را شکست می ده ( معلم کلاس پنجم بهنام )
40
مهدیه1395-06-04
سلام بهنام من خیلی برات متاسف شدم اما الان خیلی خوشحالم که میبینم سالم هستی برات آرزوی خوشبختی میکنم.
00
وبگردی