نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گریه بهنوش بختیاری در برنامه سه ستاره علیخانی + فیلم و عکس
برنامه سه ستاره ، احسان علیخانی
قسمت چهارم برنامه سه ستاره احسان علیخانی به کاندیدهای بازیگر زن اختصاص داشت که با حضور بهنوش بختیاری ، مرجانه گلچین ، مهراوه شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان برگزار شد.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1394

قسمت چهارم برنامه سه ستاره

چهارمین شب از برنامه سه ستاره با حضور بازیگران زن سینما و تلویزیون و با تشکر ویژه علیخانی از مخاطبان به خاطر استقبال بی نظیر از این برنامه شروع شد.

نامزدهای این بخش بهنوش بختیاری، آزیتا حاجیان، الناز حبیبی، ریما رامین فر، مینا ساداتی، مهراوه شریفی نیا، آزاده صمدی و مرجانه گلچین بودند.

اولین مهمان دیشب «سه ستاره» مرجانه گلچین بود. گلچین از شبکه سوم سیما به عنوان خانه خود یاد کرد و گفت:خوشحالم برای دومین بار در برنامه «سه ستاره» حضور دارم.
 
علیخانی هم عنوان کرد:من فکر نمی کردم خانم گلچین همچین طرفداران پر و پا قرصی داشته باشند و این را در برنامه دوسال گذشته «سه ستاره» متوجه شدم.
 
علیخانی ادامه داد:برای حضور در سریال «نفس گرم» هم بسیار تعجب کردم. اول به خاطر جسارت خود شما و دوم انتخاب آقای عسگرپور.
 
گلچین در این باره اظهار داشت:از زمانی ک دوباره کارم را آغاز کردم با سریال های طنز همراه شدم و پیشنهاد نقش جدی نداشتم. بابت این موضوع ناراحت بودم؛ چرا که نسل گذشته من را با نقش جدی دیده بود ولی نسل جدید ندیده بود.
 
علیخانی هم گفت:«بله، ما از بچگی شما رو دیدیم» که در اینجا گلچین اظهار کرد:«وای آقای علیخانی سن و سال اومد وسط» (خنده)
مرجانه گلچین در برنامه سه ستاره
 
احسان علیخانی پس از آن به حرص خوردن خانم ها نسبت به نقش «ملیحه» اشاره کرد. گلچین گفت:برای خود من هم به عنوان خانم سخت بود. بیشتر خواهرم انتقاد می کرد. گلچین در ادامه درباره نقشی که در سریال «نفس گرم» بازی کرده بود توضیح داد. و نهایتا از میان کاندیداها به خاطر «سکانس اعدام در سریال کیمیا» به آزیتا حاجیان رای داد.
 
بهنوش بختیاری در بخش بازیگران با هیجان همیشگی اش درحالی وارد صحنه شد که لباس سنتی «محله گل و بلبل» را به تن داشت و ابتدا به سمت جایگاه ظلی پور رفت که علیخانی گفت:چرا این سمت می رید. بختیاری هم گفت:به خاطر اینکه شما قدتون بلنده نمیام سمت شما.
 
و در ادامه با بغضی که داشت از تلاش و صداقتش در کار گفت.
 
«خیلی در برنامه های تلویزیونی حضور داشتم، اما این بار خیلی متفاوت است و هیجان بالایی برای من دارد. بیست ساله دارم کار میکنم. دوست دارم با انتخاب مردم یک اتفاق خوب برام بیفته» و و در ادامه برنامه بغضش شکست.
 
«صادقانه بگم من مادر نشدم، ولی در «محله گل و بلبل» مادری کردم. خیلی خوشحالم بعد از سریال برره، برای گل و بلبل کاندید شدم.
 
در ادامه تماس تلفنی با مینا ساداتی بر قرار شد. وی در خصوص حضورش در «تنهایی لیلا» گفت و عنوان کرد:من جایزه خودم را زمان پخش از مردم گرفتم؛ چرا که مخاطبان ارتباط خوبی با این سریال برقرار کردند. نمی توانم از کار خودم تعریف کنم. برای نظر مردم احترام قائل هستم.
 
علیخانی در پایان این گفتگو اظهار داشت:در حال حاضر یک تبریک علی الحساب به شما می گویم و مفصل شب عید با شما و مردم صحبت می کنم. ساداتی اما اظهار بی اطلاعی کرد و عنوان کرد «دهانم بسته است» و در پایان ضمن خداحافظی از عوامل سریال «تنهایی لیلا» تشکر کرد.
 
در ادامه علیخانی به بختیاری گفت:شما با گریه هاتون با احساسات مردم بازی کردید. بختیاری تاکید کرد:همه می دانند من ظاهر و باطنم یکی است و به خاطر آبرو و اعتباری که از مردم گرفتم می خواستم این بار هم من را حمایت کنند.
 
مهمان سوم برنامه ریما رامین فر بود. وی از کار سنگین «پایتخت» گفت و اینکه گروه بسیار سختگیر هستند.
 
علیخانی از پیگیر بودن مردم درباره وضعیت «پایتخت» گفت که رامین فر اشاره کرد:چند روز پیش یک خانمی از من پرسید امسال پایتخت داریم؟ گفتم:نه. گفت:شما مگه بجز ساخت «پایتخت» رسالت دیگه ای هم دارید؟! که خودمم با حرف این خانم باورم شده بود، جز «پایتخت» رسالت دیگه ای ندارم.
 
رامین فر در ادامه عنوان کرد:تیم «پایتخت:دیگر مثل فامیل و خانواده برایم عزیز هستند و اگر دوباره کار کنند، حتما می پذیرم.
 
علیخانی در ادامه سوالی را مطرح کرد و تاکید داشت صادقانه جواب بگیرد و آن این بود که «امیر جعفری به نقی شبیه است؟!»
 
رامین فر گفت:واقعیت این است که زندگی با هر دوی این دو سخته (خنده) اما شبیه نیستند.
 
رامین فر از علیخانی اجازه گرفت و از مردم درخواست کرد، فیلم «ابد و یک روز» را در اکران نوروزی ببینند و در پایان حاجیان و گلچین را به عنوان اینکه حق استادی داشتند، انتخاب کرد.
 
آزیتا حاجیان و و مهراوه شریفی نیا کاندیدادی دیگر بخش بازیگری بودند که به روی صحنه آمدند.
مهراوه شریفی نیا و مادرش در برنامه سه ستاره
 
شریفی نیا درباره کاندید شدن مادر و دختر و رقابت این دو عنوان کرد:«رقابتی نمی بینم. بیشتر حق شاگرد و استادی است. در سریال «کیمیا» خیلی جاها خوش به حالم شد که نفس به نفس مامان کنار بود؛ اما در صحنه اعدام تلخ ترین روزها رو سپری کردم.»
 
علیخانی گفت:من به شخصه دوست داشتم، فصل سوم خانم حاجیان بازی کند. چرا نشد؟
 
حاجیان عنوان کرد:اتفاقا اگر من بازی می کردم، بدتر بود. چرا که همه «مهری» را دیده بودند و و حالا در نقش «کیمیا» باور من برایشان سخت بود.
 
علیخانی گفت:شما خانم شریفی نیا را با آن گریم می پذیرید؟ حاجیان گفت:سن «کیمیا» با عاطفه رضوی که همان سن را در سریال داشت، یکسان بود. در ادامه شریفی نیا گفت:من برای دوره جوانی دوساعت و برای فصل سوم یک ساعت گریم می شدم. اما شاید اشتباه من این بود که عینک «ستایش» را از او قرض گرفتم.
 
علیخانی از شریفی نیا درباره بانمک ترین شوخی که از سریال «کیمیا» شنیده پرسید و مهراوه گفت:«خیلی برام جالب بود. گفتن مهدی پاکدل، شوهر هر کی بشه، پیر نمیشه. چون «ستایش» و «کیمیا» پیر نشدن. خوش به حال بهنوش طباطبایی» (خنده)
 
اما در ادامه برنامه حاجیان با لحن نسبتا تندی گفت:سریال «کیمیا» با 110 قسمت با آن همه مشکلات و سختی ها ساخته شد اما متاسفم که مردم کمتر به محتوای سریال توجه کردند و تنها به گریم آن توجه نشان دادند.
 
علیخانی اما با دفاع از سریال «کیمیا» عنوان کرد:«زمانی که خبر زیاد باشه و شوخی کنن؛ یعنی سریال دیده شده و در واقعیت هم همین طور بوده»
 
در ادامه ظلی پور از گارسون شدن شریفی نیا برای مدیران در طول فیلمبرداری سوال کرد که شریفی نیا گفت:قرار بود آقای دارابی معاون سابق سیما، برای بازدید از سریال «کیمیا» به خرمشهر بیاید که آقای شفیعی خیلی دوست داشتند به بهترین شکل استقبال از ایشان صورت بگیرد و من به همراه بچه ها برای پذیرایی کارهایی انجام دادیم که این میزبانی به بهترین شکل صورت بگیرد.
 
در پایان شریفی نیا اظهار داشت:من به مادرم رای می دهم. حاجیان نیز گفت:قطعا به خودم رای نمی دهم. نکته ای که باعث شد من به برنامه بیایم این بود که بالاخره «دود از کنده بلند می شود».
در ادامه آیتم کاندی های بازیگر زن در قسمت چهارم برنامه سه ستاره را ببینید.
 

برنامه سه ستاره ، حاشیه های برنامه سه ستاره با حضور بازیگران زن

گریه بهنوش بختیاری در برنامه سه ستاره علیخانی + فیلم و عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 34
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان , آپارات - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 27 7
نظر کاربران
نرجس جون

نرجس جون

عاشقتم مهراوه جون بازم از بین همه برتری

پاسخ دادن 2 2
mohammad

mohammad

نظرمنم همینه مهراوه خانم برترین آدم هستن ومن وحانواده ام به ایشان رای دادیم

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف