بهنوش بختیاری
سریال نوروزی خوب، بد، زشت به کارگردانی منوچهر هادی و با بازی بهنوش بختیاری ، مهدی سلوکی ، بهاره رهنما ، امین حیایی و همسرش در تعطیلات نوروز 93 از شبکه دو پخش میشود.

نزدیک به 70 درصد کار تصویربرداری و تدوین سریال نوروزی خوب بد زشت به پایان رسیده است و به تازگی ساخت موسیقی و تیتراژ سریال نیز آغاز شده است. به احتمال زیاد کار تصویربرداری تا نیمه تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

بهنوش بختیاری و بهاره رهنما در سریال خوب بد زشت


این سریال درباره خانواده آقای سیفی است که نقش پدر این خانواده را حسین محب اهری بازی می کند و بهاره رهنما، بهنوش بختیاری و سوسن پرور نیز در نقش بهاره، بهنوش و سوسن سه دختر این خانواده ظاهر شده اند. اما نقش اصلی داستان مربوط به پسر این خانواده یعنی بهادر(امین حیایی) جوانی سرکش و پرانرژی است که مسیر درست زندگی کردن را خوب یاد نگرفته است. تا این که اتفاقاتی در زندگی او می افتد و دوباره به سوی خانواده و زندگی برمی گردد و با نو شدن سال دل او هم نو می شود.

بهنوش بختیاری بهاره رهنما و سوسن پرور در سریال نوروزی


فضای سریال «خوب بد زشت» اجتماعی و خانوادگی است. سریال در مجموع یک اثر خانواده محور است که بر پایه اصول درست خانواده سنتی- اسلامی و ایرانی شکل گرفته است؛ خانواده ای که به دلیل شرایط سخت دچار چالش می شود اما در نهایت این مشکلات، درون خانواده رفع می شود.

بهاره رهنما و امین حیایی در سریال خوب بد زشت
 

نیلوفر خوش خلق در نقش مرجان، مهدی سلوکی در نقش پرهام (دوست صمیمی بهادر)، محمد نجفی در نقش پدر مرجان، سیروس همتی در نقش حامد(همسر بهنوش) به همراه شهین تسلیمی، محمد کاسبی، صدیقه کیانفر، سیاوش مفیدی، ساقی زینتی، ایمان صفا، روزبه معینی و عباس محبوب دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش می کنند.

 

امین حیایی و همسرش در سریال نوروزی


سریال نوروزی «خوب ، بد، زشت» هر شب حول و حوش ساعت 21:30 به روی آنتن شبکه دو سیما می رود و در دو باکس 2 بامداد و 14 روز بعد تکرار می شود.

سوسن پرور در سریال خوب بد زشت
 

بهنوش بختیاری ، عکسهای سریال خوب، بد، زشت

4.128
این مطلب مفید بود ؟235
وبگردی