مهدی یراحی
در شب میلاد حضرت علی (ع) مهدی یراحی کنسرت خود را با حضور چهره های مشهوری همچون احسان علیخانی ، بهنوش بختیاری ، مرتضی پاشایی و سامان گوران اجرا کرد.

مهدی یراحی کنسرت اردیبهشت ماه خود را با شور و هیجان و اجرای آلبوم «امپراطور» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار کرد. در این کنسرت مهمانان ویژه ای همچون مرتضی پاشایی گرفته تا احسان علیخانی ، بهنوش بختیاری و سامان گوران حضور داشتند.
 

احسان علیخانی در کنسرت مهدی یراحی


در ابتدای مراسم یراحی بر صحنه حاضر شد و قطعه پرطرفدار «امپراطور« را با استقبال تماشاگران اجرا کرد، وی سپس ادای احترام به مخاطبانش کرد و گفت:«من هردفعه با شما مواجه می شوم آن قدر هول می شوم که ممکن است حتی اشتباهی پشت میکروفن بایستم. من معمولا آدم پر حرفی هستم ولی جلوی شما هواداران کم می آرم. از 13 بهمن تا امروز 111 روز شده که از شما دور هستم و واقعا برای دیدن شما تو پوست خودم نمی گنجم، فردا نیز روز پدر است و خوشحالم که کنسرت امسال من مصادف شد با شب ولادت حضرت علی و بنده علاقه خاصی به حضرت امیرالمومنین دارم و خیلی دوست داشتم در اجرای امشب پدرم هم بود اما بخاطر کسالتی که داشت موفق نشد که در جمع ما باشد، بنده 47 روز است که پدرم را ندیدم.»
 

بهنوش بختیاری در کنسرت مهدی یراحی


با آغاز بخش دوم کنسرت، یراحی قطعات «منو رها کن»، «عطر تو»، «مسافر پاییزی»، «دیدار»، «میراث»، «هرجای دنیایی»، «سازش» و «امشبم گذشت» را اجرا کرد. پس از این یراحی در ادامه گفت که چند سوغات برای حاضران در سالن آورده که در ابتدا بطری آبی را به تماشاگران نشان داد و گفت:«این بطری آب کارون است که آن را به عنوان سوغات برای شما آورده اند که این آب مظهر شرف ما خوزستانی ها است به امید روزی که بتوانم برای همشهریانم در اهواز کنسرت اجرا کنم.»

مرتضی پاشایی در کنسرت مهدی یراحی

از مهمانان کنسرت مهدی یراحی می توان به «هومن نامداری»، «ایمان قیاسی»، «آرش پاکزاد»، «مونا برزویی»، «مرتضی پاشایی»، «زهرا عاملی»، کنسرت یراحی علیرضا آذر»، «علیرضا افکاری»، «سامان گوران»، «بهنوش بختیاری»، «روزبه بمانی» و «احسان علیخانی» اشاره کرد.

مهدی یراحی متولد 23 آبان 1361 در اهواز خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده پیانو، کیبورد و گیتار است. او آموختن موسیقی را در جوانی و نزد علی کسرائی شروع کرد.

احسان علیخانی ، حضور احسان علیخانی و بهنوش بختیاری در کنسرت

4.5210
این مطلب مفید بود ؟18723
برگرفته از موسیقی ایرانیان - / ک
وبگردی