نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بهنوش بختیاری: حرفی را زدم که رهبرم گفته + عکس
بهنوش بختیاری ، اینستاگرام بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری در کامنتی به یکی از منتقدانش در اینستاگرام به اظهارنظر اخیرش درباره ی توافق هسته ای، نوشت: من حرفیو زدم که رهبر مملکتم گفته.
بازدید : 5,409 نفر

بهنوش بختیاری با حضور در یک برنامه رادیویی درباره توافق هسته ای و آرزویش سخن گفت که حاشیه هایی را به همراه داشت.

حامد یکی از منتقدینش که گویا در یکی از شهرهای جنوب کشور روزنامه نگار است، با بازنشر پاسخ اخیر این بازیگر به اظهارنظرش در نقد توافق هسته ای و اشاره به عهدنامه ترکمنچای، نوشته بود:«پیج یک هنرمند مدعی فرهنگ و نوع ادبیاتش من رو به شرم آورد. توهین به خبرنگار اون هم در اولین روز هفته خبرنگار. خبرنگاران محترم نیاز به اتحاد هست لطفا به پیج ایشون برید و ...» 
 اینستاگرام بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری هم که در نوشته ی او تگ شده بود، در کامنتی برای او نوشت:سلام قربان .. کامنت شما رو خوندم .. معنی عصبانیت شما رو نفهمیدم.. عقیده ای هر چند مخالف عقیده بعضی از افراد گفته شده با احترام و شخصی در نهایت بی ادبی آبرو برده ... چرا از ناحق طرفداری می کنید. خیلی از خبرنگارا شریفن و اتفاقا از دوستای نزدیک من هستن. روی صحبتم با اون شخصیه که نفهمید داره چه نپختگی میکنه. می دونم شغل سختی دارید. اما باید انسانیت رو در نظر گرفت. من حرفی و زدم که رهبر مملکتم گفته که آگاه باشیم و معتدل. مگه خود رییس جمهور بر اعتدال تاکید ندارن. دلیل عصبانیت شما چیه که تهدید می کنید. یعنی حرف حق انقدر دردآوره؟ خواهش می کنم خدا رو در نظر بگیرید. من سر جنگ با اون آقا ندارم. نمیشناسمش. ولی ایشون سر جنگ و با من باز کرد. شما باید به عنوان یک خبرنگار مسلط و آگاه و بحق باشید که مردم قبولتون کنن. با آرزوی پیروزی همه اقشار زحمتکش جامعه و جنابعالی. یاعلی. 

بهنوش بختیاری: حرفی را زدم که رهبرم گفته + عکس

بهنوش بختیاری: حرفی را زدم که رهبرم گفته + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
برگرفته از شفاف - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف