نمناک فرهنگ و هنرچهره ها برنامه بهنوش بختیاری برای مادر شدن
بهنوش بختیاری ، بازیگر زن
بهنوش بختیاری بازیگر 40 ساله سینما و تلویزیون درباره برنامه مادر شدنش گفت: فکر نمیکنم دیگر مادر شوم.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1395
بازدید : 3,865 نفر

بهنوش بختیاری و مشکلات فرزندخواندگی

بهنوش بختیاری درباره گرفتن فرزند خواندگی می گوید قوانین بهزیستی بسیار سخت است و باید از هفت خوان رستم گذشت.

بهنوش بختیاری بازیگر زنی که بیش از بازیگری به خاطر تعداد بالای دنبال کنندگانش در فضای مجازی شهرت دارد به تازگی به پرسشی درباره برنامه اش برای مادر شدن پاسخ داده است.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری مادر نمیشود

 بختیاری درباره اینکه آیا برنامه ای برای مادر شدن ندارد، گفت:فکر نمی کنم دیگر مادر بشوم. علیرغم اینکه مادرانگی در وجودم خیلی انباشته است اما این اتفاق برای من نمی افتد.

 این بازیگر پیرامون اینکه چرا فرزندی از بهزیستی را به فرزندخواندگی قبول نمی کند بیان کرد:باید خیلی بیشتر از این ها به این موضوع فکر کنم چون در آن صورت باید وقف بچه باشم و این دلسوزی شاید در وجود همسرم خیلی کمتر باشد بنابراین باید مسئولیت بزرگی را بر عهده بگیرم که به همین راحتی نباید درباره اش تصمیم گرفت.

وی ادامه داد:قوانین خیلی سفت و سختی در بهزیستی گذاشته اند که باید از هفت خوان رستم گذشت تا بتوان سرپرستی بچه ای را بر عهده گرفت. کاش کمی ساده تر بگیرند حداقل برای کسانی مثل من که دیگر همه ما را می شناسند. هم شماره من را دارند و هم صفحه ام در اینترنت است و به راحتی می توانند مرا پیدا کنند.

بهنوش بختیاری ، بهنوش بختیاری قید مادر شدن را زد

برنامه بهنوش بختیاری برای مادر شدن
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از جام نیوز - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف