نمناک اخبارپزشکی و سلامت به کما رفتن بیمار اصفهانی بخاطر روکش دندان!
روکش دندان ، قصور پزشکی
یک بیمار اصفهانی در طول کمتر از یک ماه 2 بار به کما رفت . اشتباه دندان پزشک هنگام نصب روکش دندان و جراحی که اصلا به اتاق عمل نرفته بود وضعیت بیمار را به حالت وخامت کشاند.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1395

جزئیات به کما رفتن بیمار اصفهانی به دلیل نصب روکش دندان

عصر روز چهارشنبه 6 مردادماه ،ساعت 18:30، بیماری به نام آزادفر به مطب دندانپزشکی در اصفهان برای روکش گذاری مراجعه می کند اما در حین کار، روکش از دست پزشک افتاده و به داخل ریه فرد بیمار می رود.
 
به گفته مرتضی آزادفر فرزند بیمار، دندانپزشک پیشنهاد مراجعه به بیمارستان الزهرا را می دهد. بعد از تصویر برداری و کلونوسکوپی، قرار بر جراحی بیمار به دست هاشمی، متخصص ریه در این بیمارستان می شود، اما زمان جراحی متوجه شدند رزیدنت این متخصص به اتاق عمل رفته و دست به کار شده است.
 
بیمار در حین بیهوشی،ایست قلبی کرده ،احیا می شود و برای مدت 15 روز تا 18 مردادماه به حالت کما می رود. زمانی که فرد به هوش می آید، مجدد برای خارج کردن روکش دندان، به اتاق عمل برده شده و پس از 20 دقیقه اتفاق دو هفته گذشته تکرار می شود.
 
اکنون این بیمار هوشیاری بسیار پایینی دارد.
 
طبق گفته فرزند بیمار، پس از پیگیری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، امروز کمیسیون پزشکی با حضور فرزند دیگر وی برگزار می شود.

به کما رفتن بیمار اصفهانی بخاطر روکش دندان!

به کما رفتن بیمار اصفهانی بخاطر روکش دندان!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف