نمناک سرگرمیگوناگون بوئینگ 747 بد قیافه ترین هواپیما + تصاویر
بوئینگ 747 ، هواپیمای بوئینگ
بوئینگ 747 هواپیمایی با ظاهر بدقیافه و غول پیکر محصول جدید شرکت های هواپیمایی است که در این هواپیما قسمت بار از تمام هواپیماهای باربری کشیده تر است و حداکثر وزن آن هنگام برخاستن از زمین 364 تن است.
بازدید : 19,256 نفر

همه روزه با پیشرفت علم و صنعت همۀ کشورهای در حال توسعه درصدد ساختن تجهیزات مورد نیاز کشورشان از جمله ساخت قطعات هواپیماها هستند و باتوجه به بزرگی ابعاد برخی از قطعات هواپیما و البته زمان بر بودن ارسال قطعات با کشتی ها،شرکت های سازنده هواپیما اقدام به ساخت هواپیماهای مخصوصی برای حمل این قطعات کرده اند. در ادامه به شکل ظاهری هواپیمای بوئینگ 747 اشاره ای داریم.

هواپیمای 747

یکی از این هواپیماها 747 دریم لیفتر نام دارد که در سپتامبر 2006  اولین فروند آن ساخته شد و فضای تعبیه شده در آن برای حمل بارهای حجیم مثل قطعات هواپیما ، 1840 متر مکعب حجم دارد.

هواپیمای 747

هواپیمای زشت

قسمت بار این هواپیما از تمام هواپیماهای باربری کشیده تر است و حداکثر وزن آن هنگام برخاستن از زمین 364 تن است و می تواند مسافت 7800 کیلومتری را بدون توقف با سرعت 878 کیلومتر بر ساعت پرواز کند.گفتنی است؛ از این هواپیما 4 فروند ساخته شده که فقط برای جابجایی قطعات هواپیما مورد استفاده قرار می گیرند.

بوئینگ 747 بد قیافه ترین هواپیما + تصاویر

بوئینگ 747 بد قیافه ترین هواپیما + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 42
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 38 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف