نمناک ورزشفوتبال بوفون: تضمینی برای صعود اسپانیا در جام جهانی نیست!!
بوفون ، بوفون ایتالیا
جان لئویجی بوفون دروازه بان متعصب تیم ملی ایتالیا در مصاحبه خود توتواسپرت پیش بینی های عجیبی درباره جام جهانی 2018 روسیه انجام داد.

پیش بینی عجیب بوفون از اسپانیا برای جام جهانی

جان لوئیجی بوفون به خاطر غیبت ایتالیا در جام جهانی از آخرین تورنمنت بزرگ زندگی خود محروم است اما هنوز هم نامش بر سر زبانها است و بسیاری این که او همچنان در تیم ملی حضور دارد را یک اتفاق بزرگ می دانند. مردم ایتالیا بزرگانی چون توتی، دل پیه رو و بوفون را ستایش می کنند و آنها را نماد تعهد و پایبندی به تیم می دانند.

ناکامی ایتالیا برای راهیابی به جام جهانی

بعد از ناکامی در راهیابی به جام جهانی، دی بیاجیو فعلا به عنوان سرمربی موقت آتزوری انتخاب شده و بازیکنان را برای دو دیدار دوستانه آتی لاجوردی پوشان برابر انگلیس و آرژانتین به اردو فرا خوانده است.
بوفون درباره حضورش در این بازی های دوستانه گفته است:انگیزه همه چیز است. تا زمانی که بخواهم سختی بکشم و مبارزه کنم، ادامه خواهم داد. بعد از شور و علاقه ای که در سال های ابتدایی به من انگیزه داد، این هدف را برای خودم تعیین کردم که همیشه یک چالش داشته باشم و برای اهداف بزرگتر بجنگم.
وی درباره بازی با انگلیس و آرژانتین نیز به توتو اسپورت گفت:به عقیده من دو بازی تاریخی هستند، تصور می کنم در جام جهانی هستم و باید دو تیم ملی انگلیس و آرژانتین را شکست بدهیم. با چنین نگاهی وارد میدان خواهم شد. حیف که در جام جهانی نیستیم اما نمی شود به گذشته برگشت و باید با قدرت برای جام جهانی بعدی خیز برداریم و این بار برای قهرمانی در جام جهانی بازی های مقدماتی را کلید بزنیم.

پاسخ بوفون به سوال خبرنگار توتو اسپرت

بوفون در پاسخ به سوال خبرنگار توتواسپورت، روزنامه تورینی ایتالیا درباره اتفاقات مهم جام جهانی 2018 روسیه نیز گفت:به عقیده من آلمان تیم مرموزی است و اگر قرار بر انتخاب یک اسم باشد حتما به نام آلمان اشاره خواهم کرد. این تیم پتانسیل رسیدن به فینال را دارد و یک تیم کامل است اما اگر اصرار دارید اشاره ای هم به اسپانیا داشته باشم باید بگویم که اسپانیا قطعا قهرمان نمی شود.
بوفون درباره اسپانیا ادامه داد:اسپانیا هم مربی خوبی دارد و هم بازیکنان خوبی اما این ویژگی مهمی برای قهرمان شدن در جام جهانی نیست، جوانان لوپتگی تجربه بالایی ندارند و به نظرم بازی های احساسی زیادی را از اسپانیا تماشا خواهیم کرد. اسپانیا شاید در مرحله گروهی هم دچار مشکل شود و تضمینی برای این تیم در صعود از گروه نیست.
بوفون افزود:به آمریکای جنوبی خوش بین نیستیم و عقیده دارم که این قاره همچنان فوتبال گمشده خود را دارد و نتوانسته خودش را پیدا کند.
 
تیم ملی ایتالیا

اسامی بازیکنان تیم ملی ایتالیا

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

سنگربانان:بوفون- دوناروما- پرین
مدافعان:فلورنزی- زاپاکاستا- اسپینازولا- دی شیلیو- دارمیان- بونوچی- کیه لینی- روگانی- فراری
هافبک ها:پیگرینی- جورجینیو- وراتی- کریستانته- بوناونتورا- گالیاردینی- پارولو
مهاجمان:کیه زا- وردی- کاندروا- بلوتی- ایموبیله- اینسینیه- کوترونه

جان لوئیجی بوفون 

جانلوئیجی بوفون (زاده 28 ژانویه 1978 در کارارا) دروازه بان و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا و یوونتوس است. وی که در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی با حضور در ششمین جام جهانی دوران فوتبالش بود، در 14 نوامبر 2017، پس از حذف مقابل تیم ملی سوئد در پلی آف مقدماتی جام جهانی و جا ماندن ایتالیا از جام جهانی 2018 روسیه، با چشمانی گریان، از فوتبال ملی خداحافظی کرد.
بوفون

زندگی جان لوئیجی بوفون دروازه بان یونتوس

زندگی ورزشی جان لوئیجی بوفون

بوفون در سن 12 سالگی به تیم بوناسکولا و در 13 سالگی به تیم پارما پیوست. او در سن 13 سالگی در خط حمله به عنوان یک مهاجم بازی می کرد و یکسال در همین پست باقی ماند. در 14 سالگی هر دو دروازه بان تیم وی مصدوم شدند و وی مجبور شد تا از دروازه دفاع کند و دو هفته در پست دروازه بانی ماند. پس از آن بود که کار خود را به صورت رسمی در پست دروازه بانی شروع کرد؛ جی جی از توماس انکونو کامرونی به عنوان الگوی خود یاد کرده است؛ و سر انجام در سال 1995 برای اولین بار در مقابل تیم میلان در رقابت های ایتالیا سری آ حاضر شد. وی هم اکنون به عنوان دروازه بان با پیراهن شماره 1 در ترکیب یوونتوس قرار دارد. لورنزو بوفون دروازه بان ایتالیا در جام جهانی 1962 از اقوام وی بوده است.

بوفون: تضمینی برای صعود اسپانیا در جام جهانی نیست!!

بوفون: تضمینی برای صعود اسپانیا در جام جهانی نیست!!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ویکی پدیا/مشرق/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف