نمناک اخبارسیاست دستگیری وحشی ترین عضو داعش معروف به بولدوزر + تصاویر
بولدوزر داعش ، داعش
یکی از وحشی ترین جلادهای داعش که به بولدوزر داعش معروف بود به دست نیروهای ارتش سوریه دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1395

دستگیری بولدوزر داعش

یک فیلم به وسیله منابع سوری در اینترنت منتشر شده که حاوی تصاویری از یک سلاخ داعشی با نام "بولدوزر" است. وی به وسیله نیروهای ارتش سوریه دستگیر شده است.

 
بولدوزر داعش
 
به گزارش دیلی میل, در ویدئوی یادشده, این سلاخ داعشی که عضو گروهی تحت عنوان "کمیته سلاخی" است به صورت نیمه عریان در حالی که دست هایش از پشت بسته شده اند در عقب یک کامیون قرار دارد و تعدادی از افرادی مشاهده می شوند که برای عکس گرفتن در اطراف این داعشی عظیم الجثه جمع شده اند.
 
این سلاخ داعشی با کارنامه وحشیانه گردن زدن 12 زندانی و قطع عضو تعداد زیادی از کودکان سوری, به عنوان یکی از خوفناک ترین سلاخان این گروه تروریستی شناخته می شود.
وی معمولا با پوششی مشکی و ماسک بر روی صورتش و حمل شمشیری یک متری در حال گردن زدن قربانیانش دیده شده است.
 
یکی از نخستین تصاویر "بولدوزر" در سال 2014 انتشار یافت. تصویر وی در حالی که یک مسلسل براونینگ یک و نیم متری و 52 کیلویی را به همراه گلوله های ضد زره حمل می کرد, منتشر شد.
 
سلاحی که "بولدوزر" به همراه داشته است در زمره سلاح های ضد هوایی سبک گنجانده می شود و به صورت معمول در برج ها، مخازن و یا ساختارهای ثابت نصب می شود.
 
بولدوزر داعش
 
 
بر اساس این گزارش, سال گذشته میلادی, یک پسر 14 ساله سوری از چگونگی قطع شدن دست و پایش به دست سلاخ داعشی به دنبال سرپیچی از فرمان پیوستنش به داعش سخن گفت. این نوجوان که "عمر" نام دارد در حال مبارزه علیه داعش دستگیر شده و به مدت یک ماه شکنجه شده بود. به گفته وی، "بولدوزر" تعداد زیادی از کودکان را جمع کرده بود تا قطع عضو تک تک آن ها را شاهد باشد.
 
این هیولای داعش با به تن داشتن پوشش سرتاسر مشکی و به همراه داشتن شمشیرش اقدام به این عمل وحشیانه می کرده است.
 
در ماه مارس سال جاری تصویری از یک نظامی فربه منتشر شد که پیش بینی میشد تصویر چهره بولدوزر باشد. 

بولدوزر داعش
 
 

دستگیری وحشی ترین عضو داعش معروف به بولدوزر + تصاویر

دستگیری وحشی ترین عضو داعش معروف به بولدوزر + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 43
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 39 4
نظر کاربران
رضا

رضا

اگر مرد بودی صورتت را نمی پوشاندی تا گردن بزنی

پاسخ دادن 4 0
محمد

محمد

تو که ترسو ترازسگ هستی به چی مينازي.به دست بسته اسیر.يادست خالی بودن آنها،اگه ادعای شمشيرزدنت میشه یه شمشيرهم بده به همون اسيرتايادت بده شمشيرزدن یعنی چی.

پاسخ دادن 6 1
صبر خداوند زیاد است

صبر خداوند زیاد است

صبر خداوند زیاد است و عمر این کافران اندک پس از کردارشان نهراسید که وعدای خداوند حق است و دیر زمانی نخواهد گدشت که به مانند سگان وارد دوزخ شوند وان هنگام است که هیچ شفاعتی پزیرفته نخواهد شد.

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف