نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون انیمیشن بومبالا گومبالا به زودی از شبکه نسیم + عکس
بومبالا گومبالا ، شبکه نسیم
انیمیشن بومبالا گومبالا به کارگردانی ایمان قائم مقامی برای پخش از شبکه نسیم به زودی آماده میشود.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1397

انیمیشن بومبالا گومبالا شبکه نسیم

مجموعه اپیزودی انیمیشن «بومبالا گومبالا» به کارگردانی ایمان قائم مقامی در شبکه نسیم پخش می شود. مجموعه اپیزودی انیمیشن «بومبالا گومبالا» به کارگردانی ایمان قائم مقامی که قرار بود از شبکه نمایش خانگی پخش شود به شبکه نسیم سپرده شد. این مجموعه به تازگی مراحل تدوین و صداگذاری را پشت سر گذاشته است.

یک مجموعه انیمیشن 30 قسمتی اپیزودی با نام «بومبالا گومبالا» برای رسانه خانگی تولید شده است. این اثر یک تلفیق بین طنز آنی و سه پرده ای است و برای ساخت آن از گرافیک تلفیقی فریم به فریم و رایانه استفاده کرده ایم.

بومبالا گومبالا

کارگردان انیمیشن بومبالا گومبالا

طی تصمیم و مذاکرات جدید تهیه کننده و کارگردان این مجموعه با مدیریت شبکه نسیم قرار بر این شد قبل از شبکه خانگی این مجموعه اواخر اردیبهشت ماه از شبکه نسیم پخش شود. همچنین آنونس اثر اواسط اردیبهشت به صورت رسمی از شبکه نسیم پخش می شود. 
این انیمیشن یک مجموعه ادامه دار است و از گرافیکی مانند گرافیک انیمیشن خارجی «وروجک و آقای نجار» استفاده شده و قرار است تلفیق دنیای رئال با رایانه باشد.بازی اندروید این مجموعه هم اواخر اردیبهشت برای تلفن های همراه در دسترس عموم قرار می گیرد.
 
بومبالا گومبالا

انیمیشن بومبالا گومبالا

عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از تهیه کننده:سیدعلیرضا سبط احمدی، نویسنده و کارگردان:ایمان قائم مقامی، سرپرست تولید و دستیار کارگردان:حسین یار احمدی، سرپرست گرافیک های تصویری:نازنین شمیرانی، تدوین:علیرضا یاراحمدی، آکساسوار:ناهید صدیق، موسیقی و صداگذاری:شرکت «نامیا» به مدیریت اقدس پیرپناه.

انیمیشن بومبالا گومبالا به زودی از شبکه نسیم + عکس

انیمیشن بومبالا گومبالا به زودی از شبکه نسیم + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر - /ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف