بوگاتی شیرون

ساخت بوگاتی شیرون با لگو + فیلم

کد مطلب : 71332زمان مطالعه : 1 دقیقه
شرکت لگو در یک اقدام عجیب و باورنکردنی اقدام به ساخت اتومبیل بوگاتی شیرون با استفاده کردن از لگو نمود.

 ساخت بوگاتی شیرون با لگو 

بوگاتی شیرون یکی از ابر اتومبیل های قرن می باشد که بعد از محصول بوگاتی ویرون توسط کارخانه بزرگ بوگاتی رونمایی شد و توانست به میزان بسیار زیادی در تاریخ اتومبیل سازی موثر باشد که اخیرا ابر اتومبیل منحصر بفرد بوگاتی به نام بوگاتی دیوو رونمایی شد.اتومبیل بوگاتی شیرون یکی از پرشتاب ترین اتومبیل های قرن می باشد که سرعت صفر تا صد این اتومبیل منحصر بفرد کمتر از 2.5 ثانیه با حداکثر سرعت 420 کیلومتر در ساعت می باشد که دارای قیمت نجومی 3 میلیون دلاری است.
شاید مشاهده یکی از این اتومبیل ها از نزدیک برای هر یک از ما یک آرزو باشد و با این وجود اخیرا شرکت بزرگ لگو تصمیم عجیبی گرفت که قطعا برای شما جالب خواهد بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ساخت اتومبیل بوگاتی شیرون توسط شرکت لگو

اخیرا شرکت لگو در طی تصمیم عجیب و باور نکردنی ،ساخت محصول بوگاتی شیرون را با استفاده از لگو گرفت ! این تصمیم بسیار بزرگ و عجیبی بود،چرا که برای ساخت آن باید از مهندسان بسیار زیادی در طی مدت زمان طولانی استفاده می شد.
با این وجود شرکت لگو پس از هزینه های بسیار زیاد برای ساخت ابر اتومبیل بوگاتی شیرون با لگو، ویدیویی را اخیر منتشر نمود که در این ویدیو مراحل ساخت بوگاتی شیرون را همراه با تست رانندگی منتشر کرد که یقینا با مشاهده آن می توان قدرت تلاش و زحمت را درک کرد.

ویدیو ساخت بوگاتی شیرون با لگو 

ساخت بوگاتی شیرون با قیمت نجومی 3 میلیون دلاری

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
نظرات
وبگردی