نمناک سرگرمیگوناگون زنده ماندن بچه 4 ساله بعد از گم شدن در جنگل گرگها +عکس
بچه جنگل ، زنده ماندن پسر گم شده در جنگل
ماجرا بچه جنگل است اما نه آن پسر یا دختری که سالها با حیوانات زندگی می کردند بلکه کودکی خردسال که در خطرناک ترین منطقه جنگل ناپدید و چندین روز و شب در گوشه ای مخفی شده بود.

پسربچه ی تنها در دل جنگل و نزدیکی محل زندگی خرس و گرگها زنده پیدا شد

پسربچه ی 4 ساله بعد از آنکه از گروه اردو جدا شد به خطرناک ترین منطقه جنگل یعنی محل زندگی گرگها و خرس ها رسید اما در کمال ناباوری بعد از روزها تنهایی توسط گروهی از نیروهای جستجو در این منطقه زنده و سالم پیدا شد.

بچه جنگل

جستجوی دسته جمعی برای پیدا کردن پسربچه ناپدید شده در جنگل

زنده ماندن پسرتنها بعد از 4 روز ناپدید شدن در دل جنگل

"دیما پسکو" زمانی در حال جمع کردن چوب برای روشن کردن آتش بود ناخواسته از پدرش دور و دورتر شد ، او که برای جمع آوری تکه چوب ها تمامی نگاهش به زمین جنگل بود بدون انکه متوجه شود مسافتی طولانی را به سمت منطقه خطرناک پیش رفته بود.

وقتی خانواده از ناپدید شدن "دیما" مطلع شدند فورا به گروه امداد تماس گرفته و درخواست کمک کردند ، 500 نفر مشتکل از نیروهای امداد و دوستان و آشنایان به مدت چند روز برای یافتن نشانه ای از کودک 4 ساله در جنگل جستجو کردند تا اینکه در روز چهارم یکی از تیم های جستجو متوجه چیزی پشت درختی در جنگل شدند ، انها ابتدا تصور می کردند که او مرده است اما با تکان های خیلی ضعیف متوجه شدند که زنده است و فورا نیروهای امداد را خبر کردند.

بچه جنگل

زنده ماندن پسربچه 4 ساله بعد از روزها تنهایی در جنگل

"دیما" در تمام طول این 4 روز در جایی بین دو درخت پنهان شده و با خوردن برگ و آب گودال کوچکی که در ان نزدیکی ها وجود داشت زنده مانده بود .

تمام بدن پسربچه قهرمان با نیز حشرات و گزش موجودات ریز زخمی شده بود اما هیچ کدام از خرس و گرگهایی که در ان نزدیکی زندگی می کردند حتی متوجه او نشده و آسیبی به او نرسانده بودند.

پدر "دیما" می گوید:از خداوند ممنون هستم که از پسرم در دل جنگل و نزدیک محل زندگی شکارچیان وحشی محافظت کرد ، وضعیت جسمی "دیما" رو به بهبود است اما او همچنان به دلیل فشارهای روحی و روانی که در آن چند روز ایجاد شده توانایی صحبت کردن به طور کامل را ندارد.

زنده ماندن بچه 4 ساله بعد از گم شدن در جنگل گرگها +عکس

زنده ماندن بچه 4 ساله بعد از گم شدن در جنگل گرگها +عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 32
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف