نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تصمیم رامبد جوان برای بچه دار شدن
رامبد جوان ، برنامه سه ستاره
رامبد جوان مجری خندوانه با حضور در برنامه سه ستاره از تصمیمش برای بچه دار شدن و همینطور زمان پایان ساخت خندوانه خبر داد.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1395

رامبد جوان در برنامه سه ستاره

رامبد جوان مجری و بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که در برنامه سه ستاره پارسال توانست در دو بخش بهترین مجری و بهترین برنامه سرگرمی برای برنامه خندوانه تندیس دریافت کند.

برنامه «سه ستاره» شامگاه چهارشنبه 18 اسفند ماه میزبان مجریان برنامه های برتر تلویزیون در سال 95 بود.

در بخش اول این برنامه رامبد جوان یکی از کاندیدهای این بخش مهمان احسان علیخانی و آرش ظلی پور شد و خبرهای جدیدی از «خندوانه» و زندگی شخصی اش داد.

رامبد جوان

رامبد جوان و همسرش

او در ابتدا درباره ادامه پخش «خندوانه» گفت:««خندوانه» تابستان آینده تمام می شود، من و تمام عوامل این برنامه خسته هستیم و نیاز به استراحتی جدی و طولانی داریم. من می خواهم برای یک سال آینده ام برنامه ریزی کنم، برای کارهایی غیر از «خندوانه» برای زندگی و آینده ام.»

جوان در ادامه گفت:«حرفه ما طوری است که همه وقت مان را می گیرد اما الویت من خانواده ام است و تصمیم دارم خانواده ام را گسترش دهم. هر کسی در زندگی اش الویت دارد و من هم دوست دارم از این به بعد وقت بیشتری در کنار همسر و فرزندم داشته باشم. البته بچه دار شدنم فعلا یک تصمیم است.»

رامبد جوان

رامبد جوان در سه ستاره

کارگردان فیلم «نگار» در ادامه خبر از ساخت فیلم بعدی اش هم داد و گفت:«ساخت یک فیلم دیگر هم در برنامه کاری ام است که برای آن نیز برنامه ریزی می کنم و در وقتی مناسب فیلمم را خواهم ساخت»

او در پایان ضمن تشکر از برنامه «سه ستاره» و سایر کاندیداهای این بخش گفت:«مهران مدیری در حال حاضر برنامه ای روی آنتن ندارد و به نظرم منصفانه نیست که من بخواهم شلوغ کاری کنم و برای خودم و برنامه ام تبلیغ کنم.»

جوان پس از دعوت از عادل فردوسی پور دیگر مهمان این برنامه از علیخانی و فردوسی پور خواست تا مثل سال گذشته او را ببوسند و این را شرط ترک استودیو برنامه دانست که در ادامه نیز احسان علیخانی و عادل فردوسی درخواست او را رد نکردند و جوان را بوسیدند.

رامبد جوان و نگار جواهریان بچه دار می شوند؟!

برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 173 58
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف