نمناک سرگرمیدیدنی ها عکس بچه غول ، سنگین ترین زن دنیا متولد شد
بچه غول ، بچه غول پیکر
نوزاد دختری که هم وزن یک بچه غول است از مادری جوان متولد شد. این نوزاد دو برابر یک نوزاد سالم و کامل وزن دارد .

بچه غولی به وزن 7 کیلوگرم در هند متولد شد

مادری 19 ساله دختری به وزن 7 کیلوگرم به دنیا آورد. این دختر عنوان سنگین ترین زنی است که تا به حال در دنیا متولد شده است.

مادر بچه غول

عکس مادر بچه غول هندی

" نادینی" زن جوانی است هندی که بعد از سپری کردن 9 ماه بارداری برای اولین بار طعم مادرشدن را چشید اما این تجربه ی او یکی از اولین های دنیا را هم رقم زد ف تولد دختری به وزن 15 پوند معادل 7 کیلوگرم.زایمان این زن هندی در بیمارستانی در جنوب هندوستان انجام شد . پزشک مسئول زایمان این خانم در مصاحبه ای گفت :حدود 25 سال است که در بیمارستان های هند مشغول کار هستم اما تا کنون چنین تجربه ای نداشتم و این اولین نوزادی است که با این وزن اولیه متولد شده است.

عکس بچه غول

عکس بچه غول هندی ، سنگین ترین دختر دنیا

دختر سنگین وزن که به بچه غول شهرت یافته است پزشکان و مادرش را حیرت زده کرد. به گفته ی پزشک مسئول این زایمان وزن طبیعی یک نوزاد کامل و سالم حدود 7.5 پوند یعنی 3.5 کیلوگرم است و با این اوصاف این نوزاد سنگین وزن هندی ، وزنی دوبرابر وزن یک نوزاد را دارد. نکته ی قابل توجه این است که وزن سنگین این نوزاد نشانی از بیماری و یا مشکلی نیست و نوزاد حال عمومی خوبی هم دارد.

نوزاد دختر

تولد سنگین ترین نوزاد دختر یا بچه غول هندی

بچه غول

تولد بچه غول با وزن دو نوزاد

عکس بچه غول ، سنگین ترین زن دنیا متولد شد

عکس بچه غول ، سنگین ترین زن دنیا متولد شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 43
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف