نمناک سرگرمیگوناگون بچه میمون شبیه اشباح فیلم هری پاتر + تصاویر
بچه میمون ، حیوان عجیب
بچه میمونی که با جراحی سزارین در یکی از باغ وحش های بریتانیا متولد شده است شباهت باورنکردنی به یکی از شخصیت های شیطانی فیلم هری پاتر دارد.

تولد بچه میمون شبیه ولدمورت فیلم هری پاتر

جادوگر ولدمورت یکی از شخصیت های منفی فیلم هری پاتر بود که این روزها دوباره نامش در فضای مجازی بسیار دیده می شود به این دلیل که تولد بچه میمونی عجیب با شباهت باورنکردنی به این شخصیت توجه بسیاری جلب شده است .در یکی از باغ وحش های بریتانیا بچه میمونی متولد شد که چهره عجیب او شباهت زیادی به یکی از شخصیت های فیلم هری پاتر دارد و همین موجب شگفتی کارکنان باغ وحش شد.

تولد بچه میمون عجیب

تولد بچه میمون عجیب شبیه ولدمورت فیلم هری پاتر

به عقیده دامپزشکان این غیرطبیعی بودن به دلیل وجود اختلال در دوران بارداری مادر این میمون رخ داده است. پزشک باغ وحش در این مورد گفت :دوران بارداری مادراین بچه میمون با کنترل های دقیق و مراقبت های ویژه همراه بوده است تا اینکه موعد زایمان فرا رسید اما عکسبرداری ها نشان داد که میمون مادر امادگی زایمان را ندارد به همین دلیل از طریق جراحی سزارین بچه میمون را به دنیا اوردیم. بعد از تولد بچه میمون تمام اعضای تیم ما شگفت زده شدیم چرا که بچه میمون متولد شده شبیه شخصیت ولدمورت در فیلم هری پاتر بود. بچه میمون عجیب که 567 گرم وزن داشت بعد از مدتها مراقبت و تغذیه با شیرخشک های مقوی کمی به وزن مناسب نزدیک شده است اما چهره ی او همچنان عجیب و غیرطبیعی است.

بچه میمون عجیب

بچه میمون عجیب

عکس های بچه میمون عجیب متولد شده در بریتانیا

بچه میمون شبیه اشباح فیلم هری پاتر + تصاویر

بچه میمون شبیه اشباح فیلم هری پاتر + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف