بچه پولدار دبی
این پسربچه 16 ساله اهل دوبی است و خانه منحصر بفرد و فوق العاده ای دارد، همچنین در خانه اش باغ وحش خصوصی دارد.

در خانه ی یکی از پولدارترین بچه های دبی چه می گذرد

کودکی ثروتمند دوربینی را به خانه منحصر به فرد خانوادگی اش آورده است و نشان می دهد 500 حیوان عحیب غریب را در خانه جای داده است. " رشید سیف بلهاسا" در امارات متحده عربی زندگی می کند و خانواده میلیاردر او باغ وحش خصوصی دارند - با تعدادی از حیوانات که به نام افراد مشهور نامگذاری شده اند که اغلب به خانه آنها برای بازدید می روند.

پسر 16ساله که تصاویر او و محل زندگی اش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید، خانه منحصر به فرد خود را در مستندی جدید به نام خانه عجیب به نمایش گذاشت تا مردم دنیا بدانند داخل خانه ی یک بچه پولدار اهل دبی چه خبر است.

پسر پولدار 16 ساله

پسر بچه پولدار 16 ساله 

"چارلی" به مقاصدی از جمله آریزونا در ایالات متحده، دبی و ریو سفر می کند تا تعدادی از خانه های منحصر به فرد را کشف و در کانال 4 نمایش دهد در آنجا با رشید مصاحبه کرد ، نوجوان فوق العاده ثروتمند که در اینستاگرام معروف است و بیش از 1.5 میلیون طرفدار دارد و سبک زندگی عجیب و غریب او را نشان می دهد. وی در این مستند از اشتیاق خود برای پیروی از پدر بزرگش ، سیف احمد ، وایجاد ثروت سخن گفت.از اتاق نشیمن بسیار بزرگشان، باغ وحش خصوصی آنها قابل مشاهده است که گربه های بزرگ مثل شیر، ببرها، پلنگ و یوزپلنگ ها و همچنین زرافه ها و خرس ها وجود دارد.

خانه پسر پولدار در دبی

خانه پسر 16 ساله در دبی 

فهرستی از افراد مشهور که اغلب از باغ وحش دیدن می کنند وجود دارد ، نوجوان حتی برخی از حیوانات را بعد از آمدن میهمانان مهم نامگذاری می کند. بعضی از آن ها به مناسبت هایی به داخل عمارت دعوت شده اند. برخی از بازدیدکنندگان معروف شامل ماریا کری، رونالدو، فلوید ، پاریس هیلتون و جکی چان هستند و حیوانات بعد از آنها نامگذاری شده اند. هنگامی که این فیلمساز از او پرسید :آیا او تنها فرزند جهان است که باغ وحش خصوصی دارد، راشد پاسخ داد:می توانید این را بگویید. من دوست ندارم خودنمایی کنم.

خانه بچه پولدار دبی

خانه بسیار زیبا پسر 16 ساله در دبی 

پدر رشید ، تاجر میلیاردر امارات متحده عربی، صاحب بیش از 500 حیوان عجیب و غریب است که از سایر باغ وحش های خصوصی که مورد غفلت قرار گرفته بودند، جمع شده بود. از آنجا که این باغ وحش برای عموم باز نیست، خانواده سودی نمی برند و هر گونه پیشنهادی مبنی بر آزار و اذیت حیوانات را رد می کند.او گفت:" ما از همه حیوانات مراقبت می کنیم. وقتی به کنیا رفتم، بسیاری از شیرها در حال مرگ بودند، زیرا آن ها ماهی یکبار غذا می خورند و در اینجا هر روز غذا می خورند. او موفق به دریافت جایزه ماشین فراری شد با اینکه خیلی کوچک و نمی تواند رانندگی کند، چون سن قانونی در دبی 18 سال است.

 

خانه ی متفاوت یکی از بچه پولدارهای دبی

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی