نمناک سرگرمیگوناگون بچه کوالا داخل کوله پشتی یک دزد! + عکس
بچه کوالا ، دزد
دزد 50 ساله استرالیایی در حالی دستگیر شد که با روشی ابندایی سعی داشت تا بار قاچاق خود را از مرز خارج کند. این بار چیزی نبود جز یک بچه کوالا 6 ماهه که درون یک کوله پشتی جاسازی شده بود.

بچه کوالا داخیل کیف یک دزد زن

به دلیل ممنوعیت نگهداری یا خرید و فروش برخی از حیوانات در استرالیا افراد روش های مختلف دیگری را در پیش گرفته غافل از اینکه شاید روزی در اتفاقی غیر منتظره به چنگ قانون افتاده و به خاطر اقدامشان مجازات می شوند چنانچه یک زن 50 ساله استرالیایی در فرودگاه کوئینزلند در حالی دستگیر شد که با روشی ابندایی سعی داشت تا بار قاچاق خود را از مرز خارج کند. این بار چیزی نبود جز یک بچه کوالا 6 ماهه که درون یک کوله پشتی جاسازی شده بود.

ماموران به کوله پشتی پر و پیمان این زن مشکوک می شوند و هنگامی که دستور باز شدن آن را می دهند با یک بچه کوالا 1.5 کیلویی روبرو می شوند. این زن در بازجویی های اولیه عنوان کرده که این حیوان را در جاده ای پیدا کرده و تا کنون بزرگش کرده است اما از لحاظ قانونی او یک دزد بحساب می آید زیرا در استرالیا بدلیل خطر انقراض این جانور نگهداری یا داشتن این حیوان جرم محسوب می شود.

بچه کوالا 

بچه کوالا 

بچه کوالا 

بچه کوالا

بچه کوالا داخل کوله پشتی یک دزد! + عکس

بچه کوالا داخل کوله پشتی یک دزد! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف