نمناک سرگرمیدیدنی ها تولد بچه گربه ای با 2 صورت ترسناک + تصاویر
بچه گربه ترسناک ، عکس حیوان عجیب الخلقه
بچه گربه ترسناک از گربه ی خانگی مرد کشاورز به دنیا آمد ، چهره ی عجیب الخلقه ی این بچه گربه به قدری عجیب بود که دانشمندان را نگران ساخت.

تولد بچه گربه وحشتناک با 2 صورت

تکرار دوباره تولد حیوانات عجیب الخلقه این بار به طوری متفاوت دانشمندان را نگران کرد ، بچه گربه ترسناکی که 2 چهره داشت دقایقی بعد از تولد از دنیا رفت.

Mutant two-faced kitten baffles scientists as it appears to be alive despite dying shortly after its birth

بچه گربه ترسناک

عکس بچه گربه ترسناک متولد شده با 2 چهره

تولد چالش برانگیز بچه گربه ی 2 صورته در کلمبیا

مرد کشاورز اهل "آمالفی" کلمبیا زمانی که به سراغ گربه ی خانگی اش که قرار بود زایمان کند رفت با صحنه ای عجیب و باورنکردنی روبرو شد ، یکی از بچه گربه های متولد شده چهره ای عجیب و ترسناک داشت ؛ مرد کشاورز بعد از کمی دقت متوجه شد که او 2 صورت چسبیده به هم دارد.

مرد کشاورز در اقدامی عجیب این بچه گربه را به مدرسه نزدیک محل زندگی اش برد تا دانش آموزان از آن در کلاس علوم استفاده کنند اما معلم آن زا نپذیرفت چرا که به دلیل وضعیت حیوان نمی دانست چطور می تواند از آن برای آموزش استفاده کند ، در حقیقت او دانست که این بچه گربه بایستی تحویل کارشناسان مطالعاتی شود.

رسیدن بچه گربه ی عجیب الخلقه به مدرسه باعث شد تا دیگران از این موضوع مطلع شوند ، انتشار تصویری از این بچه گربه به سرعت افراد کنجکاو و البته مسئول را به آنجا کشاند تا او را برای انجام مطالعات به مرکز مخصوص ببرند.

بچه گربه ترسناک

بچه گربه ترسناک

بچه گربه ترسناک عجیب الخلقه با دو صورت 

برخلاف ادعای برخی که می گفتند بچه گربه زنده و سالم بوده است یکی از مسئولان بخش دامپزشکی شهر اعلام کرده است که این حیوان دقایقی بعد از تولد مرده است.

تولد بچه گربه ای با 2 صورت ترسناک + تصاویر

تولد بچه گربه ای با 2 صورت ترسناک + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف