نمناک سرگرمیگوناگون زندگی عجیب زن و شوهر جوان با 30 بچه عروسکی! + تصاویر
زوجی با انتشار تصاویری از زندگی خود در اینستاگرام موجب تعجب و شگفتی برخی از کاربران شدند ؛ اینکه چطور آنها با بچه هایی عروسکی 50 و حتی 60 ساله سروکار دارند که همه ی زندگی شان را پر کرده اند.

زندگی متفاوت زوجی با 30 بچه ی عروسکی !

زوجی به دلیل عکس های عروسک هایشان که لباس پوشیده اند و در کنار آنها درست مثل بچه هایشان همه جا هستند، در اینستاگرام معروف شدند. "مادلین و مالاچی درسل مجموعه ای از 30 عروسک دارند که برای عکس های خانوادگی لباس می پوشند. این خانواده که اهل کارولینای جنوبی هستند، ادعا می کنند که خانواده پلاستیکی خود را به عنوان یک "استقبال" پس از توجه به اینکه چگونه فیس بوک آن ها از عکس های دوستان واقعی آن ها اشباع شده است، آغاز کردند.

"مادلین" 34 ساله توضیح داد:" ما هر دو فکر کردیم که بهتر است آن ها را در شرایط واقعی زندگی قرار دهیم، گویی در شروع یک شوخی کوچک بودند، اما از آنجا شروع شد."ما بسیاری از عکسهای خانوادگی در فیس بوک دوستان و خانواده را دیدیم و فکر کردیم که روی صحنه آوردن یک عکس خانوادگی از خودمان یا عکس های بقیه که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ، هر دو روش احمقانه ای برای رسیدن به این کار است."

زن و شوهری با 30 بچه ی عروسکی

زندگی کردن زوجی با بچه های عروسکی

مادلین و مالاچی که چهار سال است ازدواج کرده اند، مدت ها است که عاشق چیزهای قدیمی هستند، به خصوص عروسک ها.جمع کردن کلکسیون عروسک های کوچک از سال 2016 آغاز شد، زمانی که مادلین و مالاچی یک عروسک از دهه 1950 در یک فروشگاهی قدیمی یافتند و شروع به احیای آن کردند. آن ها می توانند روزها صرف ترمیم عروسک ها کنند و بین 1500 تا 2000 پوند در کل هزینه آنها کنند.

مادلین افزود:" کیفیت و هنرمندی بسیاری از این عروسک ها، به خصوص آن هایی که توسط شرکت های خوب عروسکی ساخته شده اند، بی نظیر است و ما آن ها را به عنوان آثار هنری می بینیم که باید حفظ شوند.

 زندگی کردن زوجی با بچه های عروسکی

زندگی کردن با بچه های عروسکی

" از آنجا که بیشتر این عروسک ها پنجاه تا شصت سال سن دارند، به طور معمول به نظافت کامل نیاز دارند و باید موهایشان را شسته و دوباره وصل کرد.این می تواند چند ساعت یا چند روز طول بکشد.بیشتر عروسک هایی که ارتجاعی و کشسان هستند، در طول زمان تنزل پیدا می کنند ولی در کل کار با این عروسک ها لذت بخش است برای من و همسرم."

 

زندگی متفاوت زوجی با 30 بچه ی عروسکی !

زندگی عجیب زن و شوهر جوان با 30 بچه عروسکی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف