نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای کتک خوردن بیتا فرهی از خسرو شکیبایی در خندوانه
بیتا فرهی ، خندوانه
بیتا فرهی بازیگر کشورمان شب گذشته مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه بود و خاطره ای از کتک خوردن از مرحوم شکیبایی در فیلم هامون را تعریف کرد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396
بازدید : 5,424 نفر

بیتا فرهی مهمان برنامه خندوانه شد

برنامه خندوانه شب گذشته 29 خرداد 96 با اجرای رامبد جوان ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . بیتا فرهی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان مهمان رامبد جوان در این برنامه بود که بعد از سلام و احوال پرسی از علاقه ای که برای حضور در برنامه داشت گفت و از سریال آقای بهرام یهرامیان که تابستان جلوی دوربین میرود صحبت کرد.

بیتا فرهی در پاسخ به سوال رامبد جوان درباره اینکه چطور حال دلش را خوب میکند گفت:من برای خودم گل میخرم چون علاقه زیادی به گل دارم ، کتاب میخوانم و برای دیدن نوه ام که در خارج از ایران زندگی میکند میروم .

خانم بازیگر مهمان خندوانه درباره فیلم خاطره انگیز و به یادماندنی هامون گفت :هامون یکی از فراموش ناشدنی ترین فیلم های تاریخ است که به نظرم تاریخ انقضا ندارد و نماد یک ذهن روشنفکر است که بسیار موفق بود.

آشنایی بیتا فرهی با داریوش مهرجویی

بیتا فرهی درباره نحوه آشنایی با داریوش مهرجویی و انتخاب شدن توسط او گفت :آقای چشم آذر یکی از دوستان صمیمی دایی من بودند و یک روز که به منزل دایی ام آمده بودند من را آنجا دیدند و گفتند که تو به درد نقش مهشید فیلم داریوش می خوری و از آنجا بود که من برای این نقش انتخاب شدم.

خاطره بیتا فرهی از خسرو شکیبایی

بیتا فرهی در خندوانه درباره مرحوم خسرو شکیبایی خاطره ای تعریف کردند که بسیار شنیدنی بود . خانم فرهی از مهربانی و دل رحم بودن آقای شکیبایی گفت و ادامه داد در فیلم هامون در یک سکانس که در پشت بام ضبط میشد و صحنه کتک خوردن من از آقای شکیبایی بود ایشان واقعا و به طور جدی من را زدند و این سکانس فوق العاده از آب درآمد . البته بعد از ضبط بسیار متاثر شدند و از من عذرخواهی کردند.

 بیتا فرهی

بیتا فرهی در برنامه خندوانه

رامبد جوان درباره خانواده خانم فرهی پرسید که گفتند:من تک فرزند هستم و یک دختر و یک نوه دارم . مادرم 4 سال است که به رحمت خدا رفته اند . مادر من زن بسیار بزرگ و روشنفکری بود و راهنمای من در انتخاب فیلم هایم و در واقع مشاور من بود.

بیتا فرهی در ادامه به سوالاتی که تماشاگران از او کردند پاسخ داد و درباره اینکه چند سال دارد و همسرش اهل هنر است یا خیر گفت :من 59 سال دارم و همسرم هم در قید حیات نیستند.

بیتا فرهی بازیگر مهمان خندوانه در پایان برنامه قول داد که برای چند کودک یا سالمند کتاب بخواند و از علاقه اش برای حضور مسعود کیمیایی در خندوانه گفت.

ماجرای کتک خوردن بیتا فرهی از خسرو شکیبایی در خندوانه

ماجرای کتک خوردن بیتا فرهی از خسرو شکیبایی در خندوانه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف