بیرانوند و امیری

آخرین وضعیت بیرانوند و امیری در پرسپولیس

تاریخ انتشار : 24 تیر 1397کد مطلب : 69910زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا حاجی بیگی (عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس) اعلام کرد: ما از علیرضا بیرانوند خواستیم که تا نیم فصل در پرسپولیس بماند و وضعیت امیری هم در این چند روز مشخص می شود.

حاجی بیگی:از بیرانوند خواستیم تا نیم فصل بماند

محمدرضا حاجی بیگی در مورد شرایط این روزهای باشگاه پرسپولیس، بحث داغ سوپرجام، آینده بیرانوند و امیری در پرسپولیس و ... صحبت های زیر را انجام داد:

داستان بیرانوند و پرسپولیس به کجا کشیده شد؟

تا الان صحبت ها و جمع بندی ها این بوده که بیرانوند تا نیم فصل در پرسپولیس بماند و بعد از آن به یکی از پیشنهادهایش پاسخ مثبت بدهیم.

اینکه گفته می شود بیرانوند پیشنهادهای 20،30 میلیاردی دارد درست است؟

من از رقم چیزی نمی گویم اما این را بگویم که بیرانوند پیشنهادهای خوبی دارد.

علیرضا بیرانوند

پیشنهادهای فوق العاده برای سنگربان پرسپولیس

پس ترانسفر بیرانوند از نظر مالی برای هر دوطرف خوب است؟

بله ولی مسئله ما این است که اگر در نیم فصل اول بیرانوند را بفروشیم خدای نکرده اگر رادوشوویچ مشکلی برایش پیش بیایید کسی را نداریم جانشین او کنیم. ما در این مقطع نمی خواهیم ریسک کنیم.

به نظر می رسد بیرانوند و باشگاه پرسپولیس به تعامل خوبی با هم رسیدند.

دقیقا همین است، ما از بیرانوند خواستیم که تا نیم فصل در پرسپولیس بماند و به او قول دادیم که برای ترانسفر شدنش در نیم فصل کمال همکاری را داشته باشیم. باید اینطور بگویم که در این مورد با بیرانوند توافق ضمنی داشته ایم.

این روزها گفته می شود باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکنانی مثل رفیعی و ترابی رقم های نجومی خرج کرده، این درسته است؟

اصلا اینطور نیست، باور کنید بازیکنان برای پیوستن به پرسپولیس شرایط جالبی دارند. بازیکنان می دانند که پرسپولیس سکوی پرتاب آنها است به خاطر همین گاهی نصف پیشنهادهای نجومی که از طرف تیم های دیگر به آنها می شود را از پرسپولیس قبول می کنند و به این تیم می آیند. ما مورد داشتیم که بازیکن با یک سوم قیمتی که باشگاه دیگری پیشنهاد داده به پرسپولیس آمده.

در مورد سوپرجام صحبت کنید، هواداران پرسپولیس معتقد هستند که استقلال از پرسپولیس می ترسد که نمی خواهد در سوپرجام حاضر شود، شما هم این اعتقاد را داری؟

ببنید استقلال تیم کوچکی نیست. این پرسپولیس و استقلال هستند که باعث رونق فوتبال در ایران می شوند و به نوعی این دو تیم قرینه یکدیگر هستند. به نظر من بازی نکردن استقلال در سوپرجام از ترس نیست، شاید آنها هنوز آماده نیستند. البته حسی به من می گوید که استقلالی ها دقیقه 90 در سوپرجام حاضر می شوند.

خیلی ها معتقد هستند مطرح شدن بازی نکردن استقلال در سوپرجام یک تاکتیک از سوی آنها است تا بخواهند پرسپولیس را غافلگیر کنند.

من هم این حس را دارم و فکر می کنم استقلالی ها می خواهند «پلتیک» بزنند. در هر صورت ما آماده بازی با استقلال هستیم.

در مورد شرایط وحید امیری هم توضیح می دهید؟

امروز و فردا تکلیف امیری مشخص می شود. ببینید امیری یک پرسپولیسی اصیل است که به تیمش تعصب دارد و تمیش را تنها نمی گذارد البته اگر امیری قراردادش را تمدید نکند هم مشکلی نیست. برای ما جای افتخار است که بازیکنان مان در تیم های خوب خارجی بازی کنند.

وحید امیری

وضعیت وحید امیری در تیم پرسپولیس

از بیرانوند خواستیم تا نیم فصل بماند و تکلیف امیری مشخص نیست!

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از میزان/ح.ب
وبگردی