نمناک اخبارورزشی از شکستن سر پسر بیرانوند تا سرقت مدال کامیابی نیا
بیرانوند ، کامیابی نیا
دهمین جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران با حاشیه هایی همراه بود. سر پسر علیرضا بیرانوند شکست؛ مدال کامیابی نیا گم شد ....
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396
بازدید : 10,369 نفر

شکستن سر پسر بیرانوند در جشن قهرمانی پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس برای دهمین بار فاتح جام فوتبال ایران شد. دهمین جشن قهرمانی پرسپولیس پس از برد پر گل این تیم مقابل پدیده مشهد در ورزشگاه آزادی برگزار شد که با حاشیه هایی  همراه بود.


سر پسر بیرانوند شکست

میزان:تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار مقابل پدیده در هفته بیست وهشتم لیگ برتر بعد از پیروزی 4 یر صفر مقابل این تیم، جشن قهرمانی خود را برگزار کرد. 

در راستای این مراسم سر فرزند علیرضا بیرانوند که در این جشن حضور داشت شکست و باعث شد دروازه بان پرسپولیس مراسم را رها کند و به بیمارستان برود.

پسر بیرانوند


مدال کمال کامیابی نیا به سرقت رفت

ایسنا:در حالی که کمال کامیابی نیا تنها 30 دقیقه قبل مدال قهرمانی خود در لیگ شانزدهم را از مسعود سلطانی فر دریافت کرده بود در شلوغی این مراسم، تمام حواسش به کودک خردسالش بود که در نتیجه این اتفاق، مدال قهرمانی او ناپدید شد.

به گفته حاضران در ورزشگاه مدال قهرمانی هافبک دفاعی پرسپولیس، مورد سرقت قرار گرفته است.

ورزش3: از میکسذون ورزشگاه آزادی کمال کامیابی نیا پس از پایان جشن قهرمانی پرسپولیس در خصوص نحوه برگزاری این مراسم اظهار داشت:خدا را شکر که قهرمان شدیم اما جشن اصلی را پیراهن زردها برگزار کرده بودند و تعداد آنها در جشن بیشتر از ما بود. باور کنید اگر سیدجلال سمت من نمی آمد حتی جام را هم لمس نمی کردم. در یک لحظه پایم به میله های دور زمین برخورد کرد و ورم کرد.

او در مورد پیش بینی اش از قهرمانی زودهنگام پرسپولیس هم گفت:من پتانسیل تیم مان را دیده بودم و باید 4 هفته زودتر قهرمان می شدیم.

او در مورد این که مدالش در جشن قهرمانی گم شد هم گفت:خوشحالی این نفرات بیشتر از ما بود و مدال من را روی هوا زدند. اوایل جشن خوب بود ولی بعد از آن همه جا شلوغ شد و من در شلوغی مدالم را گم کردم.

هافبک پرسپولیس در مورد این که جام به هانی نوروزی پسر هادی نوروزی نرسید هم گفت:از 2 سال قبل می خواستیم جام را به پسر هادی بدهیم ولی نیروی انتظامی اجازه نداد هانی به روی سکو بیاید. این واقعا ناراحت کننده است و باید اجازه می دادند هانی روی سکو بیاید.

کامیابی نیا در مورد بازی با الهلال هم می گوید:با بامداد فردا به عمان می رویم و امیدوار هستیم بتوانیم الهلال را شکست بدهیم تا بتوانیم از گروه مان هم صعود کنیم.

هافبک پرسپولیس در مورد غیبت رامین رضاییان در جشن قهرمانی پرسپولیس هم گفت:رامین هم واقعا جایش خالی بود و او هم برای ما زحمت زیادی کشیده بود.


طارمی:با عدم حضور هانی در مراسم روح نوروزی شاد نیست

تسنیم:مهدی طارمی پس از پایان جشن قهرمانی پرسپولیس گفت:سال تلاش کردیم جام را کسب کنیم که آن را تقدیم خانواده نوروزی و هانی فرزند هادی بکنیم. به جای ورزشکاران و خانواده نوروزی، سیاسیون در مراسم اهدای جام حضور داشتند. متاسفم از این بابت. همه تقصیر را گردن یکدیگر می انداختند. یکی می گوید فدراسیون مقصر است یکی می گوید یگان ویژه. هانی به شدت در حال گریه بود و من نمی دانم چه کسی مقصر است. به ما گفتند یگان ویژه اجازه نداده که هانی و پدر بزرگش پیش ما بیایند در هر صورت برای این یگان ویژه متاسفم. مگر یک بچه 10 ساله می خواهد چه کار کند که اجازه نمی دهند وارد زمین شود؟

وی تصریح کرد:واقعا خدا را خوش نمی آید که دل یک بچه را شکستیم. امروز در حق هانی و هادی نوروزی بی معرفتی تمام صورت گرفت. الان باید یک بچه یک هفته تمام گریه کند و همه از هانی و هادی نوروزی  صحبت کنند و بعد از یک هفته نیز همه چیز فراموش شود.

مهاجم پرسپولیس با ناراحتی عنوان کرد:وقتی علت عدم حضور هانی نوروزی را جویا می شویم همه تقصیر را گردن یکدیگر می اندازند و یک نفر می گوید یگان ویژه مقصر بوده و عده ای نیز باشگاه را مقصر می دانند. تنها کسی که باید در این جشن حاضر می بود متاسفانه حضور نداشت و بابت این قضیه برای همه متاسفم.

طارمی خاطر نشان کرد:به اعتقاد من مقصر این اتفاق یگان ویژه است و برای آنها متاسف هستم. این همه آدم در جشن قهرمانی حضور داشتند و فقط حضور یک بچه اضافه بود؟ با عدم حضور هانی در جشن قهرمانی روح هادی نوروزی شاد نیست.

حاشیه های داغ جشن قهرمانی پرسپولیس

از شکستن سر پسر بیرانوند تا سرقت مدال کامیابی نیا
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 56
منبع : گردآوری در بخش ورزش نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 50 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف