نمناک سبک زندگیموفقیت جوان هندی که بیشترین حقوق را در آمریکا دریافت میکند + عکس
بیشترین حقوق ، بیشترین حقوق دنیا
در تازه ترین اخبار منتشر شده از شرکت گوگل رقم دستمزد مدیر اجرایی این غول فناوری فاش شد.این مدیر جوان رکورد بیشترین میزان حقوق دریافتی را با رقم نجومی شکست.

بیشترین حقوق دریافتی برای ساندرا پیچای می باشد

هرچند گوگل کمتر مسایل حققی و درآمد کارکنان خود را اعلام می کند اما در اقدامی غیر منتظره رقم نجومی بیشترین حقوق پرداخت شده به مدیر اجرایی خود را در سال 20156 علنی کرد.

ساندار پیچای مدیرعامل هندی تبار گوگل، هفته گذشته 199 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده و رکورد بالاترین دستمزد در میان مدیران اجرایی در آمریکا و شرکت گوگل را شکسته است. گفته می شود این رقم معادل 270 هزار سهم از سهام شرکت آلفابت است. ساندار پیچای در حالی این دستمزد نجومی را دریافت کرده است که تنها شش ماه از منصوب شدنش در سمت مدیر اجرایی توسط لری پیچ می گذرد.

بیشترین حقوق کارمندان گوگل

در پرونده نظارتی نشان داده شد که سوندار پیچای مدیر اجرایی گوگل ارزش سهام اعطا شده اش به 199 میلیون دلار سید. 

پیچای به دنبال شرکت هلدینگ آلفابت که والدینش تاسیس کرده بودند، سمت مدیر بزرگ ترین موتور جست وجوگر را که زیرمجموعه این شرکت است، گرفت.

ثروت ذخیره شده لری پیج و سرجی برین موسسان گوگل به روایت فوربس 34.6 و 33.9 میلیارد دلار است.

ارزش کل سهام پیچای نیز به 650 میلیون دلار رسیده است.

پنج مدیری که بیشترین حقوق را در سال 2015 در آمریکا گرفتند، به ترتیب عبارتند از:

1- جان هامرگرن، شرکت مک کسان (شرکت آمریکایی توزیع دارو)

2- رالف لورن، مدیر برند رالف لورن

3- مایکل فسیتلی، مدیر املاک ورنادو

4- ریچارد کیندر، مدیر شرکت کیندر مرگان (شرکت زیرساخت انرژی آمریکا)

5- دیوید کوت، مدیر شرکت کنگلومرا هانی وال

بین سال های 2004 تا 2015 فروش گوگل به 24 میلیارد یورو رسید که هر ساله حدود 7.2 میلیارد یورو سود بابت این فروش ها داشته است.

هفته گذشته شرکت مادر گوگل، آلفابت سود خود را در سه ماه آخر سال اعلام کرد که به 4.9 میلیارد دلار رسید. این رقم از شرکت بزرگ اپل بیشتر بوده است.

با وجود اینکه گوگل صریحا به موضوع دستمزدهای کارمندان خود نپرداخته است اما می توان این اقدام را راهکاری برای جلوگیری از مهاجرت مدیران موفق خود به سایر کمپانی ها و شرکت های رقیب دانست. علاوه بر اینکه این شرکت شرط دریافت این دستمزدها را کار کردن با گوگل تا سال 2019 تعیین کرده است. بدین صورت می توان این اقدام را به نوعی زیرکی این غول فناوری به شمار آورد.

جوان هندی که بیشترین حقوق را در آمریکا دریافت میکند + عکس

جوان هندی که بیشترین حقوق را در آمریکا دریافت میکند + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از مشرق و اقتصاد آنلاین-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف