نمناک سرگرمیآیا میدانید رکورددار تسلط به بیشترین تعداد زبان دنیا + عکس
زبان ، رکورد
این مرد رکورددار صحبت کردن با بیشترین تعداد زبان دنیا است چنانچه خود ادعا داشت به 65 زبان دنیا تسلط دارد اما واقعیت چیز دیگری بود که در ادامه می خوانید.

 مردی که به 65 زبان دنیا مسلط بود!

در دنیای پیرامونمان افرادی که به چندین زبان دنیا تسلط دارند کم نیستند،به کسانی که می توانند حداقل 6 زبان زنده دنیا را حرف بزنند به اصطلاح پلی گلات و به کسانی که به 12 زبان زنده دنیا حرف بزنند، هایپر پلی گلات گفته می شود ولی این سوال مطرح می شود که چه کسی بیشترین تعداد زبان دنیا را می تواند صحبت کند.

مردی لبنانی به نام زیاد فزاح این دعا را داشت که مسلط به 58 زبان زنده دنیا بود اما زمانی که از او در برنامه ای تلویزیونی دعوت شد، دروغ او آشکار شد و همه بینندگان و مجریان برنامه متوجه شدند که او حتی برخی سوال های پایه از آن زبان هایی که او ادعا کرده بود می تواند به آن زبان ها به راحتی حرف می زند؛ بفهمد.
 
در کتاب رکوردهای گینس نام یک دیپلمات آلمانی به نام امیل کربز است که در سال 1930 از دنیا رفته است ولی نام او همچنان به عنوان شخصی که رکورد صحبت کردن به بیشترین زبان زنده دنیا را به نام خود ثبت کرده است، با صحبت کردن به 65 زبان زنده دنیا می درخشد.
 
گفتنی است؛ این دیپلمات آلمانی 65 زبان دنیا را می دانست و در حال خواندن 120 زبان دیگر بود. 
 
زبان
 

رکورددار تسلط به بیشترین تعداد زبان دنیا + عکس

رکورددار تسلط به بیشترین تعداد زبان دنیا + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف