نمناک اخبارجامعه ایجاد بیمارستان های زنجیره ای میلاد در کشور
بیمارستان میلاد ، بیمارستان
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: ایجاد بیمارستان های زنجیره ای میلاد در مناطق مختلف کشور از برنامه های کلیدی این سازمان است.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1394
بازدید : 2,165 نفر

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت:به منظور دسترسی عادلانه بیمه شدگان به امکانات درمانی مجهز و خدمات تخصصی، ایجاد بیمارستان هایزنجیره ای میلاد در مناطق مختلف کشور از برنامه های کلیدی این سازمان است. 

محمدعلی همتی با تأکید بر توزیع عادلانه امکانات و خدمات درمانی موردنیازبیمه شدگان و مستمری بگیران افزود:احداث بیمارستان هایزنجیره ای میلاد در دستور کار سازمان تأمین اجتماعی است و پروژه های درمانی متعددی در کشور در حال اجراست. 

وی بابیان اینکه ساخت بیمارستان میلاد محدود به تهران نیست، گفت:سال گذشته، بیمارستان تأمین اجتماعی 300 تختخوابی پیامبر اعظم (ص) کرمان با عنوان «میلاد 2» افتتاح شد که یکی از مجهزترین بیمارستان های جنوب شرق کشور است که می تواند مرکز ریفرالبیمارستان های جنوب شرق کشور باشد و علاوه بر پاسخ به نیازهای درمانی مردم منطقه، در جذب گردشگران سلامت نیز نقش مؤثری داشته باشد. 
 
بیمارستان میلاد


همتی ادامه داد:در سال جاری نیز بیمارستان هایی با برند میلاد در شهرهای بیرجند و ایلام افتتاح می شود تا بیمه شدگان و بیماران از امکانات تخصصی آنها بهره مند شوند و نیاز به مراجعه به بیمارستان میلاد تهران کمتر شود. 

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد با یک هزار و یکصد تخت از حدود 14 سال پیش در حال خدمات رسانی به بیماران مختلف ازجملهبیمه شدگانتأمین اجتماعی است. 

ضمن اینکه این بیمارستان از بیمارستان های تابعه سازمان تأمین اجتماعی به شمار می آید.
 

ایجاد بیمارستان های زنجیره ای میلاد در کشور

ایجاد بیمارستان های زنجیره ای میلاد در کشور
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف