نمناک اخبارحوادث جزییاتی از آتش سوزی در بیمارستان صدر
بیمارستان صدر ، آتش سوزی
ساعت 6:07 صبح امروز حریق در بیمارستان صدر رخ داد که به گفته سخنگوی آتش نشانی تهران 80 نفر از پرسنل و بیماران این بیمارستان از میان دود نجات یافتند.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396

نجات 80 پرسنل و بیمار از آتش سوزی در بیمارستان صدر

بیمارستان صدر در اتفاقی غیر منتظره مجر به آتش سوزی شد،سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع حریق در بیمارستان صدر خبر داد و گفت:80 نفر از پرسنل و بیماران این بیمارستان از میان دود نجات یافتند.

بیمارستان صدر

کاظم هاشم آبادی با اعلام خبر حریق در بیمارستان صدر درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:ساعت 6:07 صبح امروز حریق در بیمارستان صدر به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان به آفرین به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان سه ایستگاه آتش نشانی و سه گروه امداد و نجات همراه با دو دستگاه خودرو بالابر، یک نرده بان، یک خودرو حامل دستگاه تنفسی و دو تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد:حریق در طبقه آخر بیمارستان (آشپزخانه) به وقوع پیوسته و منجر به دودگرفتگی داخل بیمارستان شده بود که به سرعت آتش نشانان حریق را اطفای کردند، بیماران و پرسنل بیمارستان را به فضای امن انتقال دادند و محل حادثه را ایمن سازی کردند.

هاشم آبادی تصریح کرد:در این عملیات بیش از 80 نفر از بیماران و پرسنل بیمارستان توسط آتش نشانان از میان دود نجات یافتند و علت حادثه در دست بررسی است.

جزییاتی از آتش سوزی در بیمارستان صدر

جزییاتی از آتش سوزی در بیمارستان صدر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف