نمناک اخبارپزشکی و سلامت آخرین خبر از بیماری آنفولانزا در کشور
بیماری آنفولانزا ، آنفولانزا
دکتر هاشمی وزیر بهداشت گفت: روند بیماری آنفولانزا در کشور، همانند سالهای گذشته است و هیچ گونه نگرانی و مشکل جدی در این باره وجود ندارد.
تاریخ انتشار : 27 آذر 1394

بیماری آنفولانزا در ایران

دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه مراسم آغاز ساخت کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان تویسرکان و در جمع خبرنگاران، افزود:از مردم تقاضا دارم تا مراقبت هایی را که هر ساله به ویژه در مناطق سردسیر داشته اند، در سال جاری نیز رعایت کنند و در صورت مسافرت، حتما خود را با لباس گرم بپوشانند.

وزیر بهداشت همچنین به مردم توصیه کرد:از تماس با افرادی که سرما خوردگی دارند و یا در معرض ابتلا به آن هستند، پرهیز کنند. مصرف مایعات به میزان زیاد را مورد توجه داشته باشند اما در صورتی که دچار تنگی تنفس و سرفه شدند، به پزشک مراجعه کنند.

هاشمی همچنین در مورد آخرین آمار فوت شدگان بر اثر ویروس آنفلوانزا در کشور، خاطر نشان کرد:آمارهای مورد تأیید و قابل استناد را مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت اعلام می کند.

وزیر بهداشت همچنین در خصوص تفاوت بودجه امسال با سال های گذشته، اظهار داشت:هنوز بحث بودجه تمام نشده و امیدوارم که تا هفته آینده، بودجه به مجلس ارائه شود اما قیمت نفت در مقایسه با روز نخست شروع به کار دولت و حتی سال گذشته، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

هاشمی خاطرنشان کرد:دولت خدمات خود در حوزه سلامت را با قوت بیشتری ادامه خواهد داد و منابع آن پیش بینی شده و امیدوارم در زمان مقرر، محقق شود.

آخرین خبر از بیماری آنفولانزا در کشور

آخرین خبر از بیماری آنفولانزا در کشور
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 66
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 42 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف