نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بیماری اصغر شاهوردی صدابردار سینما شدت گرفت
اصغر شاهوردی ، اصغر شاهوردی صدابردار
همسر اصغر شاهوردی درباره آخرین وضعیت بیماری همسرش گفت : با شدت گرفتن بیماری همسرم قدرت تکلم او ضعیف شده است و نشستن طولانی مدت هم برایش امکان پذیر نیست.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396

ضعیف شدن قدرت تکلم اصغر شاهوردی صدابردار سینما

اصغر شاهوردی صدابردار برجسته سینما مدتی است که با بیماری دست و پنجه نرم میکند ، این روزها بیماری این صدابردار کشورمان شدت گرفته و روی قدرت تکلمش تاثیر گذاشته است و طبق گفته همسر اصغر شاهوردی قدرت تکلمش ضعیف شده است.

وضعیت جسمی اصغر شاهوردی صدابردار

اشرف افشاری همسر اصغر شاهوردی از صدابرداران سینما درباره وضعیت جسمانی این هنرمند گفت:چندی پیش به پیشنهاد مهناز افشار بازیگر سینما، اصغر شاهوردی به پشت صحنه فیلم سینمایی «لس آنجلس- تهران» رفت و چند پلان از این فیلم را صدابرداری کرد. این کار روی روحیه او تاثیر زیادی گذاشت و ما بهبودی حال او را مشاهده کردیم. این نکته را هم باید ذکر کنم که شاهوردی نمی تواند زیاد بنشیند اما در پشت صحنه این فیلم به مدت 6 ساعت نشست و به صدابرداری پرداخت.

وی افزود:عوامل این فیلم سینمایی به ویژه پرویز پرستویی با شاهوردی ارتباط خوبی برقرار کردند و این موضوع باعث شد که او روحیه بگیرد، پزشکان او هم همواره به ما تاکید کرده اند که شاهوردی باید محیط درمانی شود از همین رو چنین کارهایی برای او لازم است و همانطور که همسرم وقتی در سلامت کامل بود همواره با عوامل پشت صحنه ارتباط خوبی برقرار می کرد حالا نیاز است که آنها چنین ارتباطی را با او برقرار کنند.

بیماری اصغر شاهوردی

اصغر شاهوردی صدابردار سینما

افشاری با اشاره به وضعیت تکلم اصغر شاهوردی بیان کرد:مدتی تکلم او بهبود پیدا کرده بود و می توانست جملاتی را ادا کند اما با توجه به اینکه این روزها افسردگی او شدت یافته، تکلمش بسیار ضعیف شده است. افسردگی او شاید به دلیل ازدواج فرزندانمان و یا نبود دوستانش باشد اما به هر حال این موضوعات روی او تاثیر بدی گذاشته است.

وی در پایان گفت:این روزها تنها من با او صحبت می کنم و شاهوردی فقط به صحبت های من گوش می کند این در حالی است که من هم از این وضعیت خسته شده ام زیرا در سن و سالی هستم که نیاز به یک همدم و همکلام دارم در حالی که شاهوردی قادر به این کار نیست و فقط به حرف های من گوش می دهد.

بیماری اصغر شاهوردی صدابردار سینما شدت گرفت

بیماری اصغر شاهوردی صدابردار سینما شدت گرفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف