نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آخرین وضعیت امیر آتشانی بازیگر پس از باران در بیمارستان
امیر آتشانی ، مشکل ریوی
امیر آتشانی بازیگر سریال پس از باران به خاطر مشکل ریوی در بیمارستان بستری شد, پسر امیر آتشانی گفت پدرم ممنوع الملاقات است.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395

مشکل ریوی امیر آتشانی

امیر آتشانی که با بازی در سریال «پس از باران» در نقش غلام شناخته می شود به علت وضعیت حاد ریوی در بیمارستان بستری شده است.

 علی آتشانی، پسر امیر آتشانی بازیگر سریال «پس از باران» در خصوص آخرین وضعیت جسمانی پدرش اظهار داشت:«پدرم از دیروز صبح، به علت مشکل ریوی در بیمارستان بستری شد و متاسفانه در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد.

امیر آتشانی

امیر آتشانی در پس از باران

او ادامه داد:«ایشان هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه (سی سی یو)، بیمارستان مسیح دانشوری بستری و ممنوع الملاقات است.»

آتشانی در خصوص تشخیص پزشکان و آزمایش های انجام شده بیان کرد:«گویا در ریه ایشان لخته خونی ایجاد شده؛ اما هنوز وضعیت جسمانی پدر به طور دقیق مشخص نیست. مشکل موجود در ریه پدرم باعث بروز ناراحتی قلبی در او نیز شده است.»

او در خصوص زمان مشخص شدن وضعیت نهایی پدرش گفت:«اگر خدا بخواهد این هفته نتایج آزمایش ها مشخص می شود؛ در حال حاضر در حال بررسی هستیم و پدر مسکن می خورند و استراحت می کنند. پزشکان بعد از معاینات اولیه اعلام کردند که لخته خون در ریه او وجود دارد که باید خارج شود.»

امیر آتشانی از بازیگران با سابقه تئاتر و تلویزیون است که ایفای نقش در مجموعه «پس از باران» یکی از فعالیت های کارنامه کاری اوست.

بیماری امیر آتشانی بازیگر پس از باران چیست؟

آخرین وضعیت امیر آتشانی بازیگر پس از باران در بیمارستان
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف