نمناک اخبارجامعه ماجرای بیماری بابک زنجانی از زبان وکیلش
بابک زنجانی ، وکیل بابک زنجانی
به گفته وکیل مدافع بابک زنجانی، بر اساس نتایج آزمایش های صورت گرفته، احتمال انجام عمل جراحی بر روی موکلش وجود دارد.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395
بازدید : 2,063 نفر

وضعیت جسمی نامساعد بابک زنجانی

وکیل مدافع بابک زنجانی توضیحاتی را درباره بیماری موکلش ارائه کرد. وکیل مدافع بابک زنجانی می گوید بر اساس تماس هایی که خانواده موکلش با بیمارستان آتیه گرفته اند، زنجانی در بیمارستان بستری نیست اما وضعیت جسمانی او در شرایط نامساعدی قرار دارد.

رسول کوهپایه زاده در گفت وگویی درباره انتشار خبری در برخی سایت ها مبنی بر بستری شدن موکلش در بیمارستان آتیه گفت:چند روز پیش موکلم دو بار برای مداوا به بیمارستان آتیه اعزام شد ولی درمان جواب نداد. او حال مساعدی ندارد و ظاهرا بهتر است که تحت عمل جراحی قرار گیرد.

بابک زنجانی

وضعیت وخیم جسمانی بابک زنجانی

وی افزود:عمل وی مربوط به کولیت روده است.

کوهپایه زاده گفت:فعلا تا آنجا که اطلاع دارم موکلم در بیمارستان بستری نشده است.

بابک زنجانی و دو متهم دیگر پرونده نفتی از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی مفسد فی الارض شناخته شده و به اعدام، رد مال و جزای نقدی معادل یک چهارم مبلغ رد مال محکوم شدند که متهمان به این حکم اعتراض کردند و پرونده برای رسیدگی در مرحله تجدیدنظر به دیوان عالی کشور ارسال شده است. در حال حاضر بیش از دو سال از بازداشت موقت بابک زنجانی می گذرد و وکیل وی معتقد است طبق ماده 242 قانون آئین دادرسی کیفری باید قرار بازداشت موقت موکلش به قرار تامین مناسب تبدیل شود.

ماجرای بیماری بابک زنجانی از زبان وکیلش

ماجرای بیماری بابک زنجانی از زبان وکیلش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف