پیام صادقیان

بیماری خطرناک بازیکن جوان پرسپولیس

تاریخ انتشار : 30 مهر 1392کد مطلب : 4672زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام صادقیان هافبک جوان و جنگنده تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص خبر بیماری قلبی اش گفت: من احساس می کنم چون سال قبل ذوب آهن بودم، جدایی ام برایشان سنگین تمام شده و حالا برایم حاشیه درست می کنند.

پیام صادقیان هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس درباره شایعه بیماری قلبی اش اظهار داشت:«من احساس می کنم چون سال قبل ذوب آهن بودم، جدایی ام برایشان سنگین تمام شده و حالا برایم حاشیه درست می کنند. نمی دانم این حرف ها را از کجا در می آورند اما فکر می کنم کار باشگاه ذوب آهن باشد.»
 

پیام صادقیان در حال بدنسازیوی ادامه داد:«قبل از هرفصل همه بازیکنان تست پزشکی می دهند و اگر مشکلی داشتم مشخص می شد. این حرف ها شایعه ای بیش نیست. خوب است سالمم و این همه حرف درست می کنند؛ اگر مشکلی داشتم، اعدامم می کردند. در هر بازی 15 کیلومتر می دهم، چطور می شود مشکل قلبی داشته باشم؟ مشخص است ذوب آهنی ها ناراحتند که مرا از دست داده اند و این حرف ها درست می کنند.»

هافبک پرسپولیس همچنین گفت:«این همه حاشیه برایم درست کردند و این یکی هم عیبی ندارد. من تمرکزم روی موفقیت پرسپولیس است و به چز دیگری فکر نمی کنم. دیگران هم هرچه دوست دارند، بگویند. پشت سر من خیلی حرف است و برایم مهم نیست چه می گویند.»

صادقیان در پایان درباره دیدار با پدیده اضافه کرد:«بازی سختی داریم. تیم پدیده با اینکه یک تیم لیگ یکی است اما بسیار رونده بازی می کند و کار مشکلی خواهیم داشت.»

بیماری خطرناک بازیکن جوان پرسپولیس

3.332
این مطلب مفید بود ؟2111
برگرفته از jamnews.ir
نظرات
وبگردی