نمناک فرهنگ و هنرموسیقی خواننده مشهور به سرطان ریه مبتلا شد + عکس
خواننده مشهور ، خواننده مشهور راک
رونی وود موسیقیدان و خواننده مشهور راک که به تازگی در سن 70 سالگی ازدواج کرده و صاحب فرزند شده است خبر از بیماری سرطان ریه بدخیم و مرگ زودهنگامش داد.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1396

اعتراف تلخ خواننده مشهور به بیماری اش

رونی وود موسیقیدان و خواننده مشهور راک در صحبت های اخیراش به موضوع بیماری خطرناک و کشنده اش اشاره کرد و خبر از ابتلا به سرطان ریه بدخیم داد و گفت :به زودی میمیرم اما تنها نگرانی من فرزندانم هستند.

اعتراف تلخ خواننده مشهور:به زودی می میرم

خواننده مشهور سال های اخیر که بیش از 4 دهه است در کار موسیقی اشتغال دارد می گوید چیزی به پایان عمر او باقی نمانده است. رونی وود موسیقیدان و خواننده مشهور راک که فعالیت حرفه ای خود را از دهه هفتاد میلادی آغاز کرد اکنون 70 سال دارد. او که در سال های اخیر برای بار چندم ازدواج کرد صاحب فرزندانی دو قلو هم شد، دوقلوهایی که یکی دختر و دیگری پسر هستند. وود یک ماه قبل از تولد دوقلوهایش سیگار را برای همیشه کنار گذاشت اما به نظر می رسد اقدام او برای ترک سیگار خیلی دیر بوده است. او اخیرا متوجه شده سرطان بدخیم ریه دارد و گویا راهی هم برای نجات او نیست. همسر 31 ساله رونی نیز این خبر را تایید کرده این در حالی است که دوقلوهای آنها هنوز یک سالشان هم نشده است.

خواننده مشهور

رونی وود خواننده مشهور راک در کنار همسرش

رونی وود با پذیرفتن شرایط کامل جسمانی اش در گفت و گویی تاکید کرد می داند به زودی می میرد و آماده وداع با دوستان و خانواده اش است اما بیش از هر چیزی آینده دوقلوهایش نگرانش می کند.

او عضو یکی از مشهورترین گروه های موسیقی دنیا یعنی رولینگ استون بود.

خواننده مشهور به سرطان ریه مبتلا شد + عکس

خواننده مشهور به سرطان ریه مبتلا شد + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف